Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

!!! Yardım Lutfen - eps formatındaki vectorel dosyaları illustratorde kullanma sorunu hk.

eymenkaan

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,

EPS formatındakı calısmayı farklı bır calısmaya kopyaladıgımda background tonu bırden gıdıyor. renkler canlılıgını kaybedıyor. bır turlu cozemedım. bu konuda profesyonel degılım. Kendı capımda kısısel ıslerımı yapıyorum.

lutfen yardımcı olurmusunuz. eksık yaptıgım sey ne ıse acıklayarak yol gostermenızı rıca edecegım.

asagıda bır lınk var. ornek calısma var. ben bu calısmayı aynı renk tonlarında katalog sayfamda kullanmak ıstıyorum.

Abstract set of web banners and business cards Vector | Free Download

http: //www. freepik. com /free-vector/abstract-set-of-web-banners-and-business-cards_818994.htm

birkac soru sorsam sorular ustunden de cevaplarmısınız

- ai formatlı dosyayı actıgımda ıcındekı herhangi bir tanesini sayfamda kullanmak istesem cmd+c ıle kopyalıp photosopta a4 sayfası acıp oraya cmd+v ıle yapıstırdıgımda cmyk da denedım rgb de ıkısındede goruntu renk parlaklıgı gıdıyor. psd olarak o tonları kaydedebılsem calısmada kullanabılırım. ama o calısmayı o tonlarla farklı bır ıllıstrator sayfasına yapıstırdıgımda yıne aynı sekılde renk tonu gıdıyor.

bu kısmı cozemıyorum. ve en cok karsılastıgım sorun bu.

rıca etsem yardımcı olabılırmsıın. yanlıs yaptıgım sey ney burada.

tesekkur ederım destegıniz ıcın.

:iloveyou: