Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dosya Kapağı

ibracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dosya kapağı çalışmam eksiklerinin olduğunu biliyorum bu yüzden her türlü yoruma açığım.

Benzer konular

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
ya fena değil de bu polis koleji yazısı gözümü tırmaladıı çok.efekler filan vermişin hiç gitmemiş, birde logonun altındaki sarı efekti beğenmedim.

ibracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında ben de beğenemedim bu yazıyı:)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
POLİS KOLEJİ ni logodaki şekliyle kullanırsanız en doğrusu olur. Yanlarındaki süs işaretleri bana göre gereksiz bu derece resmi bir iş için.
Zeminde tek bir bayrak kullanırsanız daha hoş duracağını düşünüyorum, hilaller yıldızlar karışmış gibi. Anıtkabirin dekupesinde sanırım problem var. Makasla kesilmiş görüntüsünü yok etmek gerek. Bunların dışında güzel bir çalışma emeğine sağlık ;)

ibracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim belqin dediklerini deneyeceğim

gulumse gulum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık ama çok efeckt kullanmışsın oda karmaşaya nedenolmuş
polis koleji puntosu çok büyük ve rahatsız ediyor
birde resmi iş olduğunu düşünürsen comic fonttan uzak dur derim polis logosu kaybolmuş ki logo çok önemli zaten binaların üzerinde 2 bayrak var ay yıldızlı efekt fazla durmuş orda kolay gelsin

yürekli_18

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş ama ay la yıldıza anıtkabirin önüne getirsen ve bayrak efekti çok karmaşık olmuş.eline sağlık yine güzel olmuş

özgürüm

🌱Yeni Üye🌱
sarı efekte ve polis koleji yazısı bütnlüğü bozmuş. resmi işlerde daha sert hatlı karaketerler dah güzel olur gibi geliyo ama tercih senin tabiki....
diğer kısımlar ii ellerine sağlık

memcho

🌱Yeni Üye🌱
çok karışık olmuş. daha çok çalışmalısın

turalyon

🌱Yeni Üye🌱
tüm yorumları olumlu karşılaman çok güzel... ellerine sağlık... emek vermişsin...

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emek vermissin guzel olmuş eline saglık

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok aşırı efekt kullanılmış. anıtkabir kısmı güzel olmuş diğer arkadaşların polis koleji yazısına takıldığı konusuna katılıyorum.daha olgun yazı karakteri kullanılırsa daha iyi olur bir de polis koleji yazısında efekt kullanma direkt bir karakterle anlatmaya çalış.. kolay gelsin

nrgsss

🌱Yeni Üye🌱
bizde böyle lise zamanlarında bol boll efektler verirdikk ne düsünerek yapıyosak artık :)) sert bir yazı karakteri olsa embosslar falan kalksa daha iyi olabilir

webcasus

🌱Yeni Üye🌱
Daha sade bir çalışma denesen sanki daha güzel olur, efectin ve resimlerin daha az olduğu, vektörel çizimlerin olduğu birşey, birde alttaki yazıyı kendi fontunda yazmayı dene. yanındaki işaretler hoş durmamış.resimler birbirine geçmiş karmaşık duruyor....

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Daha sade bir çalışma denesen sanki daha güzel olur, efectin ve resimlerin daha az olduğu, vektörel çizimlerin olduğu birşey, birde alttaki yazıyı kendi fontunda yazmayı dene. yanındaki işaretler hoş durmamış.resimler birbirine geçmiş karmaşık duruyor....

hocam farkıda mısınız bilmem ama arkadaş bu işi yapalı tam 5 sene olmuş :D