Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

resim üzerinde binlerce resim

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb arkadaşlar. bir yerde bir çalışma gördüm. bir erkek resmi var. ve resim renkli. ama o renkler bildiğimiz renklerden oluşmamış.ayrıca 8farklı kıyafet giymiş resimler var. ve o erkek resmi üzerindeki renkler o 8 farklı kıyafet giymiş adam resminden oluşmuş. bir adam rsminde yaklaşık bin taneden fazla resim var yani resmi büyütünce o 8adamı binlerce noktada farklı görebiliyoruz. böyle bir çalışma nasıl yapılmış olabilir.

abdrrhm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
abdrrhm.daportfolio.com
onun bi programı var tabi anladıysam dediğini.
bi dosyaya bütün kullanmak istediğin resimleri atıosun.
sonraoluşturmak istediğin resmi seçiyosun.
program otomatik olarak yapıo.:D
program bende war
bulursam adını söylerim bi bakiiyim.

3unknownfe3.jpg

bunun gibimi

badreal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
programın adı ezmozaic di galiba..bendede vardı bi ara

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
photomosaic ..... gibi bir programla yapabilirsiniz..Kolaj çalışması türü..

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
herkese çok teşekkür ederim. tam aradığım aradığım çalışma buydu fakat bunu photoshopta yapılabildiğini biliyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb arkadaşlar. halen o resmin nasıl yapılacağı hakkında pek yol katedemedim. yardımcı olursanız sevinirim. o çalışmanın nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmam lazım

alenka

🌱Yeni Üye🌱
bence o dediğin hadise photoshopta direkt yapılamıyodur muhakkak bir eklentiyle yapılan bişi o yüzden direk bunu yapan profesyonel programı kullansan daha iyi

soneraktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
selamlar,

bahsettigin gibi bir işim omadı hiç.

Yanlız Atatürk resmini biraz inceledikten sonra photoshop ta bu işin yapılabileceğini düşündüm.

İlk önce kullanmak istediğin resimleri bir sayfa üzerinde küçük küçük yerleştirerek bir zemin oluştur. Ve bu resimleri tek bir layer yap. Sonra üzerine asıl yapmak istediğin resmi başka bir layer olarak getir ve opacity sini düşür.
Sanırım istediğin gibi bir sonuç alırsın

onurart

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar o en başta gördüğünüz resim yanlış hatırlamıyorsam 216 ressamın yapığı bir tablo sanırım bilmeyen arkaadaşlar var bilgilendirmek istedim...

AcreBaN

🌱Yeni Üye🌱
selamlar,

bahsettigin gibi bir işim omadı hiç.
ataturkec8.jpg

Yanlız Atatürk resmini biraz inceledikten sonra photoshop ta bu işin yapılabileceğini düşündüm.

İlk önce kullanmak istediğin resimleri bir sayfa üzerinde küçük küçük yerleştirerek bir zemin oluştur. Ve bu resimleri tek bir layer yap. Sonra üzerine asıl yapmak istediğin resmi başka bir layer olarak getir ve opacity sini düşür.
Sanırım istediğin gibi bir sonuç alırsın

Bunun Gibi Nasıl Yapabiliriz ? Tek Tek Koymak Çok Uğraştırmaz mı ?

sampiyonemre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bende en son OPET için bir atatürk resim çallışması yaptım ..bir ara resmini göndeririim...hard diskim hasar gördüğü için yayınlayamıyorum...işe gelince tamamen photoshopla yaptım...her resmi her yöne tek tek kendim yükledim....bunu pgotoshopla yapmak isteyenlere ilk önerim renkli değilde siyah beyaz resimlere başlayın.... iyi çalışmalar...