Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dosya kapağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
biliyorum o kartların üzerine bu tasarım gitmedi ama bi fikrinizi alayım dedim çokmu kötü görünüyo acaba
dosyarp4.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bana kalırsa kötü değil. Ama ön kapağa baktığımda bana textil işi ilgili hiç bir his uyandırmadı.

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
itiraf etmeliyim çok kötü... o kart a bakıyorum birde dosya kapağına alakası yok, arka kapaktaki resimler öylesine konulmuş gibi denge yok, ön kapaktaki logodaki turuncu yaprak zeminle bütünleşmiş, ön kapaktaki figür gereksiz... zemini beyaz çalışmalısın...

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kapak arkasindaki o resimler üzerindeki dönen şey biraz bozmuş derim bide ön kapaktaki bu ateş şeklinde ki şey niye bide niye turuncu daha ağır durması hoş olmazmıydı şöle agır bi tonla

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
hımm haklısınız bakalım biraz daha çalışıyım üstünde neler çıkçak

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
ufaklık bence güzel tasarım takma kafana konuşuyorlar işte rengi değiştir bide o resimleri kaldır daha güzel bişiy çıkabilir kartvizte yakın renkler kullan

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler arkadaşım ağzına sağlık moral verdin valla

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ufaklık bence güzel tasarım takma kafana konuşuyorlar işte rengi değiştir bide o resimleri kaldır daha güzel bişiy çıkabilir kartvizte yakın renkler kullan

herkes konusuyo?? konuşcaz tabi gelişmesini istiyoruz!! yorum istemiyorsan konu açmayacaksın!

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟

napıcaktık peki? O zaman çıkalım forumdan, yorum yapılmayacaksa...

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar polemiklere girmeyelim oda kötü niyetle dememiştir ben zaten bütün yorumlara açığım daha iyilerini yapıcam zamanla

bu arada ağzınıza sağlık yorumlar için teşekkürler

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kötü hissettim kendini ne bileyim hani çok bildigimizden mi asla 1000 bilsende 1 bile demişler ondan acizane fikir beyanı bizimkisi ama amaç daima profesyonellige yaklaşmak olmalı sendede bu azimi görüyorum ben inancım sonsun

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağ ol arkadaşım inşallah bakalım artık ilerde nolur bilemem ama inşallah iyi bir grafiker olucam

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağ ol arkadaşım artık sağ kalırsak yada iyi bi grafiker olana kadar yaşlanmazsam kutlarız ama kurtuluşun yok pastayı sen alcan

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
elif ben sendeki bu kendinle alay etme halini anlamıyorum
karamsar gibi bi halin var

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok kendimle alay etmiyorum ben 3.bitti 4. seneye girdim hala iyi değilim alay etmiyorum 3 senedir çok geç kalmışım alay etmek değil yani karamsarda değilim yani sitemim kendime gerçi çokta değil 3 sene ama daha iyi olabilirdim yani bu umarım anlatabilmişimdir :D

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:D anlaşıldı :D pastanı hazır bil sen yeterki inan ben posta ile bile yollayabilir :))) tabi yolda postaci erken farkederse durum benim sucum diil :p

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Bak şimdi bu yorumunla bir sürü insanı karşına aldın. Hadi bakalım nasıl affettireceksin kendini :)

pelin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok göz yorucu bir çalışma
bence o zemindeki ateş hiçbir alakası yok yaprak deseni yada tekstille ilgili bir şey olsa daha hoş olurdu
ve arka taraftaki resimler anlaşılır değil.
zemin rengi logodaki renkleri boğmuş

ve forma çalışmayı ekleyip fikrimizi soruyorsanız eleştirilerimizide saygı duymalısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...