Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dosya kapağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkede yorumları için teşekkürler hepsini dikkate alıcam
ve forma çalışmayı ekleyip fikrimizi soruyorsanız eleştirilerimizide saygı duymalısınız.
evet fikrinizi sordum eleştirilerede saygı duydum sert bi tavır hiç bi zamanda takınmadım ama neden böyle bişiy yazdını anlyamadım pelin

pelin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ufaklık bence güzel tasarım takma kafana konuşuyorlar işte rengi değiştir bide o resimleri kaldır daha güzel bişiy çıkabilir kartvizte yakın renkler kullan

bu yüzden yazdım

Meriod

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şunu hiçbir zaman anlayamamışımdır.. Neden her çalışma çalışıldıı konuyla alakalı olmalıdır ki? 'Tekstil fimasıysa, tekstili ifade edecek' - Kalıp! Tamamen kalıp.. Ve neden resmi olmalı ki? :S

Bence bir çalışmanın neyi ifade ettiğinden çok, önemli olan, temsil ettiği şeyi ne kadar kaliteli ve göze hoş kılabildiğidir..

Çalışma çok güzel..zaten turuncuyu her zaman sevmişimdir.. ancak ön kapaktaki o tribal desen ile arka kapaktaki desenin arasında dağlar var..ayrıca evet, resimler biraz havada kalmış.. Ama genel olarak çok beendim..eline sağlık.. :)

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkese teşekkürler arkadaşlar

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"Neden her çalışma çalışıldıı konuyla alakalı olmalıdır ki? 'Tekstil fimasıysa, tekstili ifade edecek' - Kalıp! Tamamen kalıp.. Ve neden resmi olmalı ki? " Şimdi arkadaşım tamam televizyon reklamı olsa ben muzdan kividen tekstili anlatırım ama bunlar tek karelik resimler gibi düşün konudan bagımsız olması farklı çağrışımlar yaptırmaları firmanın reklamı tanıtımı açısından ne kadar doğru hiç gördün mü kavun zebze halinin önünde çok kalite giyinmiş bi manken resmi?? sence güzel olurmu kavunu sebzeyi meyveyi tanıtmak için?

Yada abbatenin karpuzla gömleklerini anlatması illaki kalıp olacak illaki ürünü önplana sürecekki reklam olsun.. Bilmem anlatabildim mi bu sebeple katolog çalışması, kart vizit ve logo dosya ıvır zıvır gibi tek fotoluk tasarımlarda mümkün oldugunca konu ile bagdaştırılmalıdır yoksa abbate işine döner teşekkurler...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Bak şimdi bu yorumunla bir sürü insanı karşına aldın. Hadi bakalım nasıl affettireceksin kendini :)

arkadaşlar biraz geç oldu ama bekledim özellikle gözledim ve şimdi yorumluyorum;
affettirmek gibi bi niyetim yok gökhan sana saygım sonsuz ama ben bu sözü ortaya söledim ama üstüne alınana arkadaşlar oldu demekki doğru konuşmuşum ;)
ben sadece ağır yorumlar yapılmasını istemiyorum şimdi burdan soruyorum bu olmamamış diyen arkadaşlar kaç tane tasarımınızı yayınladınız ben özellikl inceledim göremedim kayda değer bişiy
eee demekki sadece konuşmakla olmuyor elifi tanıyoum her çalışmasını ii yada kötü yayınlıyor korkmuyor ama yorum yaparkende sırf yorum yapmak için yapmayın kendinizde yoruma açık olun bende sizin bu dosyaya yaptığınız yorumlara yorum yapıyorum buna kzımayın
bunlarıda üstüne alınan alınsın ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...