Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yeni vista yüklü laptop aldım elimde infiniti 8160 ııı plas makina var ama makina baskı yaparken baskıyı bir anda durduruyor ve kafalardan kalın bir çizik atarak baskıyı sonlandırıyor. başınıza geldimi böyle bir durum acaba lütfen yardım. bulamadım problemi aynı işi baska bir yani modelolarak eski bir laptopta bastığım zaman hiçbir sıkıntı yapmadan basıyor. bu yeni laptopta niye basmıyor bilemedim. lütfen yardım

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
akıllara zarar bir problem bulunamayan sorun infiniti baskı kesimi

grnt036be2.jpg

arkadaşlar yeni vista yüklü laptop aldım elimde infiniti 8160 ııı plas makina var ama makina baskı yaparken baskıyı bir anda durduruyor ve kafalardan kalın bir çizik atarak baskıyı sonlandırıyor. başınıza geldimi böyle bir durum acaba lütfen yardım. bulamadım problemi aynı işi baska bir yani modelolarak eski bir laptopta bastığım zaman hiçbir sıkıntı yapmadan basıyor. bu yeni laptopta niye basmıyor bilemedim. lütfen yardım xp yüklü ikinde yaptı. resminide attam başına böyle bir dert gelen arkadaşımız varmı caba

aşşk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bendede liryc var normal masaüstü kullanıorum ben benim makinamda çok nadiren baskıyı kesio kalıo reset atmayınca hareket ettiremiorum bilen varsa bende çok sevinirim bu duruma

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
isra senin laptop veriyi tam gönderemiyo olabilir bu yüzden yapar yada makinaın data kablosunu bi kontrol et

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aşşk bu tamamen pc ile ilgili veri göndermesi yavaş olabilir bu yüzden kitlenir
büyük işlerde sorun cıkıyormu

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
https://img412.imageshack.us/img412/7854/grnt036be2.jpg

arkadaşlar yeni vista yüklü laptop aldım elimde infiniti 8160 ııı plas makina var ama makina baskı yaparken baskıyı bir anda durduruyor ve kafalardan kalın bir çizik atarak baskıyı sonlandırıyor. başınıza geldimi böyle bir durum acaba lütfen yardım. bulamadım problemi aynı işi baska bir yani modelolarak eski bir laptopta bastığım zaman hiçbir sıkıntı yapmadan basıyor. bu yeni laptopta niye basmıyor bilemedim. lütfen yardım xp yüklü ikinde yaptı. resminide attam başına böyle bir dert gelen arkadaşımız varmı caba

makineniz ile bilgisayar arasındaki haberleşmeyi nasıl yapıyorsunuz... Usb ethernet lpt seri.. vb.....

bendede liryc var normal masaüstü kullanıorum ben benim makinamda çok nadiren baskıyı kesio kalıo reset atmayınca hareket ettiremiorum bilen varsa bende çok sevinirim bu duruma

bağlantı kablosununun tırnakları çok zor geçiyor.... onlara dikkat et tam oturt.... Sorun çıkardığı durumda makinaya değil de liyuprintte ok tuşlarının ortasında bir tuş daha var... O tuş resetleme tuşudur.... Ona basın...Sorun devammı ediyor...Kabloyu çıkarır gibi yerinden oynat... liyuprintte tekrar resete bas eğer düzelirse kablo temassızlık yapıyor demektir....
bu arada kablonun girdiği portlar oksitlenmiş olabilir....onları bir şekilde dezenfekte edin...

Birde liyuprintle baskı yaparken pc de farklı işlemler yapmayın...Baskının hızını etkiliyor.....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Aynı konuda iki farklı konu açmışsınız.

Forum kurallarını okuyunuz. Umarım tekrarı olmaz.

aşşk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
scs kablosunda bi sorun yok ayrıca data kablosundada reseti alıo makina liyuprinte bastığımda büyük küçük farketmio kafası esince kalıo ne olduğunu anlamıorum

aşşk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu arada isra senin makinanın sorunu data kablosundan % 99 çünkü şerit attığında makina resimdeki gibi tek nedeni data kablosu oluo

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
bazen baskı makinesinin içindeki usb kablosu var veriyi alan ondanda yapıyor haberin olsun biz iki kere usb kablosunu değiştirdik gene aynısını yaptı 6 ay sonra bu sefer kaliteli bir usb aldık daha yapmadı bakalım ileride yaparmı bilmem

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İsra:

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepinize teşekkür ederim.

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
vistayla veya pc le ılgıli degil
reset atıyorsa ıcerdekı elektırık kablosu
pauseye alıyorsa usb kablasu
menu kıtlenıyorsa data kablosu

kolya gelsın

vehbisur

🌱Yeni Üye🌱
arkadaş bi anda öyle yaparsa makinenin sıcaklık ayarını düşür vemakinenin içindeki usb gevşiyor sıcaklık direk onu yumuşatıyor yerinde gevşeme yapıyor iş yaparkende diğer başa gittiği gibi duruyor usb kablosunu makineye düzgün bi şekilde kelepçele umarım başka sorun çıkmaz