Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Masa takvimi çalışması

Ayl@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kurstan hocamız corelde takvim çalışması yapmamızı istedi bende böle birşey yaptım.Yorumlarınızı bekliyorum.
graphic1nn9.jpg

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışman güzel olmuş fakat bazı şeyler gözüme çarptı
1. bazı yazılarda fontlarda ing. problemi var
2. de siyah zemini 4 renkde verirsen daha güzel çıkar.
Ama genel olarak hoş olmuş eline sağlık

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
günleri yazarken, kısaltma yapman daha hoş duracaktır., ve eline sağlık güzel olmuş,
ben yinede hocana ve hocalara inat illustrator daha güzel derim :))

deniz_nur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
seninki güzel olmuş inşallah benimkide güzel olur bizde freehand da yapcaz ve hiç fikrim yok

Pioggia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak beğendim ben çalışmayı.ama sanki bebek yoğunluğundaki bişeyde daha tatlı renkler kullanılmalı siyah yerine. onun dışında mart ayındaki bebek resminin köşesi ilk büyük kutucuktan taşmış orayı yok edersen iyi olur.Bide gün isimleri kısaltmak yerine bence bu şekilde bırak ama sayıları gün isimlerine ortalarsan daha hoş durur. haftanın son günlerine doğru gün isimleri ve sayılar arasında bi dengesiz yerleşim var.hımm bide eylül ayındaki kullandığın resimin sadece feather kullandığın elipsi kullanıp etrafındaki o yakından bakınca belli olan siyahlığı silersen süper olur.bunlar ufak tefek hepimizin yapabileceği hatalar.gözden kaçmış olabilir:wink: başarılarının devamını diliyorum

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlara katılmakla beraber bşy dikkatimi çekti.haziran ve mart ayı rakamları 6 satırdan oluşmuş ve son rakamlar çok dipde kalmış yani kötü duruyo onu düzeltmeni tavsiye ederim.eline sağlık.

ecemmdenizz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok şeker olmuş lakin siyah fon iyi durmamış bebekler için daha şeker tatlı cıvıl cıvıl renkler kullansandın daha hoş olurmuş bence neyse başarılar kendine cici bak başbaş

Ayl@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler arkadaşlar söylediklerinize dikkate alıcam...