Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dosya kapağı ön sadece

selin_88

🌱Yeni Üye🌱
dosyakapakzv0.jpg

arkadaşlar bende grafiker olmak istiyorum şuan hiç bir program bilmiyorum öğrenmek istiyorum şuan bir ajansta çalışıyorum yeni işe başladım bugün 2. günün grafiker arkadaş bir kaç yapılabilir şey gösterdi bende bunu yapabildim yorumlarınız nasıl olacak acaba

Benzer konular

ediloft

🌱Yeni Üye🌱
program eksikliğine rağmen birşeyler ortaya çıkarabilmen çok iyi, yanlız tek önemli nokta kendini sürekli geliştirmen

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
yeni işin hayırlı olsun. aramıza hoş geldin selin....

zaman içerisinde tabiki programları öğreneceksin. şu an tek yapman gereken şey iyi bir gözlemci olmak. diğer arkadaşlar neler yapıyor, nasıl yapıyor. bir işe nasıl başlıyor ve hangi aşamalırı izliyor. bunları gözlemleyerek ve tabiki sonsuz bir araştırma yaparak kendini çok kısa zamanda bu işe yatkın hale getireceğine inanıyorm.

yolun başındasın, yolun açık olsun....

feyzat

🌱Yeni Üye🌱
Öcelikle yeni işin hayırlı olsun umarım istediğin yere gelebilirsin. Bence daha 2 günlük biri içi çok iyi zamanla daha da iyi olucaktır görüceksin şimdiden sana başarılar diliyorum :)

kayagrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdiden başarılar diliyorum size... sadelik tasarım için vazgeçilmez unsur... daha iii olacağına inanıyorum.

karmaskesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Müzisyen için kulak ne ise tasarımcı içinde göz ve gözlem odur... İyi bir gözlemci olursan iyi bir grafiker olabilirsin. başarılar...

selin_88

🌱Yeni Üye🌱
bence başarılı omussun başarılarınn devamını dilerm selincm

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
umarım senin için iyi şeylerin başlangıcı olacaktır.yorum yapmak yanlış olur.grafikçilerin ne yaptığını baka baka öğreneceksin.haydi hayırlı traşlar.