Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kişisel kartvizit çalışmam Grafiq Creatives

hayelkahvesi

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlarınızı bekliyorum..

kartnkp.jpg

kartarka.jpg

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
  1. Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
  2. Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
    Çalışmanızda bulunan iletişim bilgilerini (adres,telefon, e-mail, internet adresi ) kaldırıp,
    edit.gif
    butonu kullanarak tekrar yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır.

hayelkahvesi

🌱Yeni Üye🌱
telefon geçerli bi numara değil.diğer e mailide düzeltiyorum..

saruman64

🌱Yeni Üye🌱
gayet güzel bir calısma hangi programla yaptın

Mc.AnatoliA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hoş qörünümlü yanlız isim fontunuzu okuyamadım çok fazla belirqin değil
renklerde siyah turuncu beyaz qüzel oluyor ama yeşil işin içine qirince biraz fazla qibi
Lost yazısının yanında bişeyler var ama tam belirqin olmadığı için anlayamadım =)
tabi bunlar bnm yorumlarım başarılar

hayelkahvesi

🌱Yeni Üye🌱
Hoş qörünümlü yanlız isim fontunuzu okuyamadım çok fazla belirqin değil
renklerde siyah turuncu beyaz qüzel oluyor ama yeşil işin içine qirince biraz fazla qibi
Lost yazısının yanında bişeyler var ama tam belirqin olmadığı için anlayamadım =)
tabi bunlar bnm yorumlarım başarılar

yorum için teşekkürler.isimde kullandığım font konusunda haklısın değişebilir.renk konusunda yeşili özellikle beyaz rengi vurgulaması için kullandım.
Lost yazısı da aslında daha önce kullandığım resmin üstüne filtre uygulayınca gitti.o yüzden görünmüyor.Bu işle amatörce başladığım için yorumlarınınız önemli benim için teşekkürler.

DECHROS

🌱Yeni Üye🌱
firma isimin ön plana çıkartmalısın.. fontların ya büyük ya da okunaklı olmalıdır.. ama çok güzel uyum sağlamış.. devamını dilerim :D

hayelkahvesi

🌱Yeni Üye🌱
firma isimin ön plana çıkartmalısın.. fontların ya büyük ya da okunaklı olmalıdır.. ama çok güzel uyum sağlamış.. devamını dilerim :D

yorum için teşekkürler.Yazı fontları konusunda haklısınız sanırım önemli bir eksiklik herkes bundan bahsediyor.:rofl:

hayelkahvesi

🌱Yeni Üye🌱
Sanırım bir tek ben beğenmedim :)

Olumlu yada olumsuz yorumlarınız benim için çok önemli.Herkesin beğenmesi tabi ki de mümkün değil.Ama beğenmediğniz kısımlarını daha açıkça yazarsanız bende bir daha aynı hataya düşmem en azından.

montana26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet çok güzel bir çalışma olmuş sadece isim stilini değiştirebilirsiniz.

xfreeboys

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence alttaki daha güzel olmuş.Eline sağlık

TİA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önü sade olsa arka kısımla uyum sağlayabilirdi.