Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkürler paylaşımın için arşivimizde bulunsun belkiş evlennince kendimiz tasarlarız davetiyemizi :)

eminemsi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler paylaşımın için arşivimizde bulunsun belkiş evlennince kendimiz tasarlarız davetiyemizi :)

olmaz belgin sen kendi davetiyeni tasarlayamazsın onları ben tasarlayıp ben bastırcam sen başkaları için arşivine al bu fontları :)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net

olmaz belgin sen kendi davetiyeni tasarlayamazsın onları ben tasarlayıp ben bastırcam sen başkaları için arşivine al bu fontları :)

tabi canım bende katılıyorum eminemsi'ye burda bukadar insan varken sen git düğün hazırlıklarıyla ilgilen biz davetiyeyi hazırlarız:D:p;)(araya girdim eminemsi ama artık kusura bakma)

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bu davetiyeyi saklıyacağım kızım olsaydı adını duru koyacaktık hatta doktor 4. ayda kız demişti duru diye sevdik 5. aya kadar sonra 5. ayda erkek olduğunu söyledik ve adı arda şuan ben bu davetiyeyi saklıycam.kader belki ilerde duru diye biriyle evlenir.:):)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkürler eminemsi ve peymane :)

sizler için de ben tasarlarım, hatta bence zaman bulursak şimdi tasarım yapıp sitede gösterelim :)

bu arada peri hanım duru gerçekten güzel bir isim inşallah niyetiniz bir gün gerçek olur.

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu davetiyeyi saklıyacağım kızım olsaydı adını duru koyacaktık hatta doktor 4. ayda kız demişti duru diye sevdik 5. aya kadar sonra 5. ayda erkek olduğunu söyledik ve adı arda şuan ben bu davetiyeyi saklıycam.kader belki ilerde duru diye biriyle evlenir.:):)

allah bağıslasın atalarmızın dediği gibi sağlıklı olsunda erkek kız farketmez.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
amin allah herkese versin

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
peri benimde senin gibi bir oğlum var adı da tesadüfün bu kadarı arda
tesadüfler devam ediyor bizde kızımız olacak diyorduk eşimle adı da ya duru ya da önem olacaktı ama olsun oğlumuzda çok tatlı ardacığım canım

grafiker19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşımın için tşk. gerçekten çok lazım olan ve davetiye tasarlarken sıkıntı yaratan bi durumdu benim için allah razı olsun

07FB

🌱Yeni Üye🌱
Oo SÜper Bunlar ElİNE SAGLIK

darkdyk

🌱Yeni Üye🌱
güzel bu çok işime yarıcak paylaşım için sağol

FaLCoN

🌱Yeni Üye🌱
Ankara dedeman otel
Avizeli saLon :D:D:D:D:D:D

TşkLer

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
peri benimde senin gibi bir oğlum var adı da tesadüfün bu kadarı arda
tesadüfler devam ediyor bizde kızımız olacak diyorduk eşimle adı da ya duru ya da önem olacaktı ama olsun oğlumuzda çok tatlı ardacığım canım

yok daha neler :S tesadüfünde bu kadarı

bu arada anlayamadıgım nokta :)

BİRLİKTELİĞİMİZİ EVLİLİKLE NOKTALAYACAĞIMIZ... Nokta sondur evlilik başlangıçtır...evlilik birlikteliğin başlangıcıdır ama burda evlilik birlikteliğe nokta
koyuyor o nasıl oluyor :S

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
evlenen bitti diyosun yani :D:D

evlilik sırası banada bi geleydi ben bitmeye razıyım :)