Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

DoiVetra

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba yoldaşlar, canlar, arkadaşlar :)
Alnından vurulmuş kanamalı bir cumartesi gününden herkeze selam olsun :)

ruzgarreklam

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar. burası yerimi dir bilmiyorum ama degilse af ola. ben kartvizit örneklerinin bulunduğu (hani türmatsan kataloğu gibi) bir arşiv arıyorum erbil bölgesindeyim o nedenle burda istenilen bir şeyi bulmak zor haliyle internet üzerinden arayıştayım. ayrıca geniş bir font arşivi varsa (site içerisindekiler ölü link baktım) beni yönlendirir iseniz sevinirim.

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
O kadar zaman olmuş ki girmeyeli, söze nasıl başlayacağımı bilemedim kanımca. :)

<<<<<<<<< Herkese merhabalar grafikerler.net ailesi..>>>>>>>>>>>>>>>>

ipinucu

🌱Yeni Üye🌱
Çalışıp çalışıp para alamamaktan, söz verilip de tutulmamasından, 5 dakika geç gelindiğinde surat asılmasından; emeğin, tecrübenin, bilginin yerlerde sürünmesinden.. ÇOK sıkıldım!!! Tüm aynı zihniyetteki sevgili işverenler: Hakettiğinizi bulun e mi?!

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışıp çalışıp para alamamaktan, söz verilip de tutulmamasından, 5 dakika geç gelindiğinde surat asılmasından; emeğin, tecrübenin, bilginin yerlerde sürünmesinden.. ÇOK sıkıldım!!! Tüm aynı zihniyetteki sevgili işverenler: Hakettiğinizi bulun e mi?!

Günaydın şekerim..

Hayırdır? Sektöre yeni düşmüş gibi bir halin var ? B|

monalisart

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
arkadaşlar merhabalar iyi akşamlar dilerim hepinize :) ben istanbuldan zeynep :) Grafik tasarımcıyım. Fakat şu an grafik tasarım dışında başka bir iş yapıyorum neden diyecek olursanız. :) türkiye gibi bir yerde grafiker olmak epey zor işin en kötü tarafı insanlara laf anlatma kısmı... sanırım bunu hepimiz yaşadık... iki yıldır yoğun bir şekilde iş hayatına atılmış bulunmaktayım bir sürü iş yeri değiştirdim bu iki yıl içerisinde ve şunu gördüm insanlara laf anlatmak gerçekten çok zor yani birşeyleri başarabilmek istiyorsanız kesinlikle tek başınıza yapabilirsiniz.kendi işinizi kurabilirsiniz mesela... en son iki hafta önce bir reklam ajansı deneyimim oldu afedersiniz eşşek gibi mesai yaptım gece yarılarına kadar çalıştım sonuç ne mi oldu müşteri kaybettik maaşını ödeyemiceyeceğiz ayağına işten çıkartıldım bi de bu yetmezmiş gibi iki haftalık maaşımdan da kesinti yapıldı. Ben işin parasında değilim karşıdaki kişinin yaptığı saygısızlıktayım :) kısacası insanlarda emeğe saygı denilen şey kalmamış :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba istanbullu zeynep, aramıza hoşgeldin, kahve makinesi tüm üyeler içindir bilgin olsun ;)
Sevdiğin renkte bi mindere çök bakalım :) Malum konu damar ;)

Görünen o ki işinden ötürü epey müzdaripsin..
Bir çok çalışan seninle aynı serzenişler içinde emin ol.
Aslına bakarsan iş veren olmak da sorunu çözmüyor, zira yine insanlarla muhatabsın.(Tecrübeyle sabit)
Küçük işletmeler boylarından büyük işlere giriştiğinden, genelde ödemeyi geciktirir veya kesintiye uğratırlar ya da parça parça öderler, bu da bazı tatminsizlikleri peşinde getirir.

Ha şunu da es geçmemek gerek her çalışan da mükemmel değildir.
İşi ödemesiyle alıp zamanında teslim etmeyen çalışanlar da var..
Kabul edelimki bu konularda pişkin bir milletiz ve etik anlayışımız oldukça düşük düzeyde dolayısıyla çalışanın ve iş verenin mağduriyeti kaçınılmaz oluyor.

Nasıl mı düzelir.. Olması gerektiği gibi, mağdur olan herkes hakkını sonuna kadar savunmalı..

Keyifli forumlar diliyorum B|

esmot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uzun zaman sonra yeniden. haydi bakalım

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet! Günün en önemli açıklamasını yapıyorum.

Türk Dil Kurumu (TDK) Bilim Kurulu, "selfie"ye Türkçe karşılık olarak "özçekim" kelimesini seçti. Karar Kurulun bugünkü toplantısında alındı.

Yok yani KPSS'ye hazırlanan varsa, köşesine not alsın, belli mi olur çıkar filan ;)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Selamlar yaşayan herkese :) İyi çalışmalar..

Mersi Hasan, sana da bol yatışlı çalışmalar diliyorum :D

Merhaba Hasan, nasılsın?

Nerede bu millet???
Bak kızıyorum haaaaaa. :)

Uzaya turistik geziler başladı da benim mi haberim yok? :D

Bakın hele kimler gelmiş blaya tahtını ben oturdum yalnız bilgin olsun :D ne vericin ki kalkayım ? :D

Ya biri atlantisi bulmuş arabaya doluşup aynasına bi havlu takıp bastılar :D
Anlayacağın yavrum meydan bizimdir ;)