Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Tasarım | Grafik Tasarım | Yazılım - Türkiye Geneli

melihkoray

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.melihkoray.com
Web Tasarım | Grafik Tasarım | Yazılım

Program/Seviye: Hiçbir programı "iyi" ya da "kötü" biliyorum diyemem. Sadece bir konuda uzmanlaşmak güzel, fakat ben daha çok "ihtiyaç" durumunda hiç bilmediğim bir programı da çözüp ihtiyacı gidermeyi seviyorum. Grafik için Photoshop, Freehand biliyorum. Fakat Corel Draw'da çalışılması gerekirse orada da çalışırım. Yazılımda ise Windows için C# , Web Programlama ise Asp.net ile çalışıyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

Aslında fazlası var fakat genelde Eğitmenlik yaptığım için şu ana kadar yapılan işlerin hesabını çok tutmadım. En yakın zamanda yapılan tüm işleri bir araya getireceğim.

(Kendi web sitem, aslında referanslar içinde en önemlisi bu diyebilirim. Beni; bu işe bakış açımı, yapabileceklerimi en iyi yansıtan referans bu web sitesidir.)

İşle ilgili açıklama: Freelance olarak çalışmayı düşünüyorum.

Web Tasarımı, Grafik Tasarım ve Yazılım konularında hizmet verebilirim. Hem Web - Grafik hem de Yazılım eğitmenliği yapmışlığım var. Her ne kadar eğitmenlik dönemlerindeki kadar sürekli olarak yenilikleri takip ediyor olmasam da, birşey lazım olduğunda kısa sürede bilgiyi alıp olaya adapte olabilirim.

Ödeme konusunda anlaştıktan ve bu safhada problem çıkmadıktan sonra hiç bir problem yaşamayacağımıza inanıyorum. Şehir farketmez işleri internet üzerinden gayet güzel yürütebiliriz. İşi ve ön ödemeyi aldıktan sonra "teyzemi kedi yedi, amcamı yılan soktu" gibi bahanelerle ortalıktan kaybolmam :)

E-posta: ben@melihkoray.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.