Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yetiştirilmek üzere yeni mezun(İstanbul)

dope1

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
dope1.deviantart.com
Anadolu lisesi yabancı dil ve meslek yüksekokulu grafik tasarım mezunuyum.
İyi derecede freehand, photoshop ve giriş seviyesi corel,illustrator kullanıyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum.

Sefaköy de ikamet ediyorum.

Farklı iş alanlarında çalıştım. Grafik tasarım, matbaa, ajans, etiket, ambalaj, tekstil vs. alanında bilgi birikimi, deneyim ve diğer mesleki tüm imkânları kullanarak kendimi geliştirebiliceğim, uzun süre çalışabiliceğim bir yer arıyorum...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

kaan durmus

🌟Usta Tasarımcı🌟
SELAMLAR greengd hotmail veya gmail e resımlı CV ve PORTFOLYONUZU beklıyorum tesekkurler

masezgin

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

cv nizi gönderirsniz sevinirim

kaan durmus

🌟Usta Tasarımcı🌟
cv ve portfolyonuzu tekrar gorebılırmıyız

dope1

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
dope1.deviantart.com
yetiştirilmek üzere-İstanbul

Anadolu lisesi yabancı dil ve meslek yüksekokulu grafik tasarım mezunuyum.
İyi derecede freehand, photoshop ve giriş seviyesi corel,illustrator kullanıyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum.

Güneşli de ikamet ediyorum.

Farklı iş alanlarında çalıştım. Grafik tasarım, matbaa, ajans, etiket, ambalaj, tekstil vs. alanında bilgi birikimi, deneyim ve diğer mesleki tüm imkânları kullanarak kendimi geliştirebiliceğim, uzun süre çalışabiliceğim bir yer arıyorum...