Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw renk paletleri

ismail1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
interaktive drop shadow da golgelendırme yaptıktan sonra golge rengını secmek ıcın drop shadow colara tıkladıgımda direk olarak renkler cıkmıyo other dıye bır secenek cıkıyor onu sectıgımde renk ayarları cıkıyor ordan paletteden renk secebılıyorum ben othere tıklamadan direk olarak renklerın lıstelı bır şekılde cıkmasını ıstıyorum nasıl yapabılırım bu sadece golgelendırmede degıl interaktive extrude de yıne aynı oluyor şimdeden teşekkur ederım.

Benzer konular

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Window - Color Palettes yolunu izlerseniz ekranınızın sağında bir paletiniz oluşacaktır.

ismail1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sağında zaten var paletim var ama o palet objelerın ıcını dolduruyor golge rengını veremıyor golgelendırmeyı yaptıgımda sağ ustte golge rengı ıle bır secenek cıkıyo ben golge rengını secmek ıstedıgım de ılk tıklamada renkler lıste halınde gelmeyıp sadece other dıye bır secenek gelıyor ben othere tıkladıgımda palet ayarları gelıyor ordan paletteyı secıp renklendırebılıyorum ben ılk tıklamada sadece other secenegı cıkmasını ıstemıyorum renk lıstesının cıkmasını ıstıyorum.

ismail1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim varsayılan yaptım ve oldu