Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öyle afilli bir menü değil ama ona göre hayal kırıklığına uğrama sonradan diye söylüyorum :D Fakir işi kuru ekmekle soğan :D

Senin civarda olmadığım için şanslı hissediyorum o yüzden kendimi :D:D

Ahh canııım kıyamam :rofl:

Olsun biz de saray çocuğu değiliz bildiğiz ev ahalisi ferdiyiz. :D
Hemen milli piyango bileti al bu şans varken sende kesin tutturursun. :rofl::rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Olsun biz de saray çocuğu değiliz bildiğiz ev ahalisi ferdiyiz. :D
Hemen milli piyango bileti al bu şans varken sende kesin tutturursun. :rofl::rofl::rofl:

Benim şansım bana yeter topraam ben doğduğumda bizimkilere piyango çıkmış :D
O gün bugündür kuru ekmek soğan :rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Teğet geçtin. :D:D:D

Yeliz nerde be topraaam bi geldi kaçtı, Bursa gezimi paylaşacaktım onunla. :)

Bilmiyorumki topraam o biraz adaptasyon sorunu yaşıyor galiba :D Bildiğin tatil sonrası sendromu :rofl: Bursalarada gitmiş bak bak :D Bizim memlekete geldin mi Bırgaza :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bilmiyorumki topraam o biraz adaptasyon sorunu yaşıyor galiba :D Bildiğin tatil sonrası sendromu :rofl: Bursalarada gitmiş bak bak :D Bizim memlekete geldin mi Bırgaza :D

Anca Edrineye ulaşabildim topraaam. :D

Tatlıyı fazla mı kaçırmış ki üstüne bi de bol bol su içtiyse sen anla artık hangi sendroma girdiğini. :rofl::rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Anca Edrineye ulaşabildim topraaam. :D

Tatlıyı fazla mı kaçırmış ki üstüne bi de bol bol su içtiyse sen anla artık hangi sendroma girdiğini. :rofl::rofl::rofl:

Azcık daha zorlasan olacakmış aslında :rofl:

:giggle: Hiç böyle düşünmemiştim bak :rofl:
Gezmeye gitmiş pamukkaleye sonra dönmek çok zor olmuş hiç bırakmak istememiş ondan sendromda :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Azcık daha zorlasan olacakmış aslında :rofl:

:giggle: Hiç böyle düşünmemiştim bak :rofl:
Gezmeye gitmiş pamukkaleye sonra dönmek çok zor olmuş hiç bırakmak istememiş ondan sendromda :rofl:

Çok zorladım ama anca oraya kadar yetebildim topraam. :D

Ben bilmem bence kandırıyor bizi, Pamukkale resimlerine sarılıp ağlıyormudur yoksa. :rofl::rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

Ben bilmem bence kandırıyor bizi, Pamukkale resimlerine sarılıp ağlıyormudur yoksa. :rofl::rofl::rofl:

Pamukkale hatırası yaptırıp iş yerinin duvarına asmış fotoşopu sek içiyormuş :rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Pamukkale hatırası yaptırıp iş yerinin duvarına asmış fotoşopu sek içiyormuş :rofl::rofl:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Bu kadar lafın üstüne dayanamaz gelirdi demek ki hakikatten pamuklara bürünmüş. :D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben çıkıyorum arkadaşlar
sohbet için teşekkürler :)

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Vay topraaklarıma bak beeaaa inanamıyorum nasıl deedikodumu yapmışsınız vay bee vay beee :rofl::rofl::rofl:
düştünüz gözümden :tongueout::rofl:
martin darıldım sana beaa sen gelince yazdım ben sana da görmedin yazımı beaa :rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben çıkıyorum arkadaşlar
sohbet için teşekkürler :)

Görüşürüz önlüklerini ütülemeyi unutma. :D

Vay topraaklarıma bak beeaaa inanamıyorum nasıl deedikodumu yapmışsınız vay bee vay beee :rofl::rofl::rofl:
düştünüz gözümden :tongueout::rofl:
martin darıldım sana beaa sen gelince yazdım ben sana da görmedin yazımı beaa :rofl::rofl:

Vay topraaam napalım bea tatlı dedikodu Yelizi buraya getirir dedik senin de kuşlar anca haber verdi. :D:D

Vallaha görmedim ya özür dilerim gerçekten görsem niye yazmayayım tatil sendromuma (eskiden eşeklik derlerdi :D) ver bugünlük. :angel::angel::angel:

Haklısın gördüm topraaaam ilk gün heyecanı işte tekrar özür dilerim. :(

Son düzenleme:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Görüşürüz önlüklerini ütülemeyi unutma. :D

Vay topraaam napalım bea tatlı dedikodu Yelizi buraya getirir dedik senin de kuşlar anca haber verdi. :D:D

Vallaha görmedim ya özür dilerim gerçekten görsem niye yazmayayım tatil sendromuma (eskiden eşeklik derlerdi :D) ver bugünlük. :angel::angel::angel:

Haklısın gördüm topraaaam ilk gün heyecanı işte tekrar özür dilerim. :(

nasıl geçti topraam anlat bakalım buralara kadar gelmişsiniz bize de gelseydiniz beaa :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
nasıl geçti topraam anlat bakalım buralara kadar gelmişsiniz bize de gelseydiniz beaa :rofl:

Valla topraaam bi tophane yaptık oradan bi ulu camii çarşı, yeşil türbe falan tam benlikti o türbe senin bu türbe benim çarpılmadan gezdik çok şükür. :D:D:D

Sende bu tarafla gelmişsin senin nasıl geçti bayram.

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Valla topraaam bi tophane yaptık oradan bi ulu camii çarşı, yeşil türbe falan tam benlikti o türbe senin bu türbe benim çarpılmadan gezdik çok şükür. :D:D:D

Sende bu tarafla gelmişsin senin nasıl geçti bayram.

bende bakındım durdum dedim gelse gelse martin buralara gelir, günah çıkarmaya :rofl::rofl: sadece türbeleri mi gezdiniz sizin rehber iyi değilmiş herhal :D

bende cuma sabahı saat 4 te yola çıktım :rofl::rofl: pamukkale harikaymış ama yeşil bursayada neden yeşil dendiğini daha iyi anladım :D eğer gitmediysen mutlaka tavsiye ediyorum...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
bla bla sohbet için varken neden başka konuların altında sohbet ediyosunuz ey yolcular :D