Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

internet uzerinden calisacak grafiker ariyoruz.

mevo81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kartvizit el ilani ,afis logo vb. calismalari yapabilecekhali hazirda herhangi bir yerde calismayan gunduz vakitleri internette online olacak grafiker ariyoruz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

umut_82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben varım yapabilirim ama ayrıntılar nelerdir. ?

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
çalışmayan grafiker aradığınıza göre, işler için iyi para vereceksiniz... Sonuçta aradığınız grafiker evinde de olsa bütün gün size bağlı kalmak zorunda, e bir yerde çalışmadığı için düzenli bir geliri de yok... e bu ne yer ne içer? hakikaten bütçeli bir işe benziyo bu :)

ortalama ne tür fiyatlar düşünüyorsunuz?

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmayan grafiker aradığınıza göre, işler için iyi para vereceksiniz... Sonuçta aradığınız grafiker evinde de olsa bütün gün size bağlı kalmak zorunda, e bir yerde çalışmadığı için düzenli bir geliri de yok... e bu ne yer ne içer? hakikaten bütçeli bir işe benziyo bu :)

Katılıyorum.
Ayrıca aradığınız iyi bir grafikerse neden evde boş otursun? Evde sizin bekleyen grafiker iyi olabilir mi? Bu bir paradoks mudur?

kiraz1981

🌱Yeni Üye🌱
merabalar ben ankaradan kiraz bende ilanınzla ilgileniyorumm.

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️

Katılıyorum sana Grafink, ve daha önce (aylar önce) bir diyalog kurmuştuk. Konuşma şu şekilde geçti..
- İş başı XX lira, iş okeylendikten sonra para..
- Bu ücret için ben bilgisayarımı açmam bile
- Kapalı kalsın o zaman

:):)
3 TL 5 TL ye iş yaptıracaksın, iş basılana kadar bekleyeceksin, işin ödemesi yapılmasını bekleyeceksin (ki 1 senelik çek alırsa vay haline grafikerin) sonra paranı alacaksın..

Arkadaşım yok öyle yağma!

Provakasyon yada başka birşey olarak algılanmasın..
İyi para veriyor olsa zaten aylardır ilanlar peşinde koşmaz diye düşünüyorum.

Yine dediğim gibi ben iş başı 3 5 TL için bilgisayarımı bile açmam.

Bu mesajım, bu şekilde düşünen işveren(!)lere cevap olsun..
Emeğe saygı lütfen.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
3-5 lirayı kazanmanın çok daha kolay yolları var... limon satılabilir mesela... oldukça şerefli ve bana göre haysiyetli bir iştir. :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Bu sorunun cevabı mutlaka verilmeli.

Katılıyorum.
Ayrıca aradığınız iyi bir grafikerse neden evde boş otursun? Evde sizin bekleyen grafiker iyi olabilir mi? Bu bir paradoks mudur?

Buna kesinlikle katılmıyorum.
Kendi adıma konuşuyorum.Herhangi bir matbaada veya ajansta patron kaprisi çekeceğime,şartlarını kendimin belirlediği şekilde evimden çalışmayı tercih ediyorum.
Benim evimden çalışıyor olmam herhangi bir ajansta veya matbaada çalışacak altyapıya sahip olmadığım anlamına mı geliyor ?

Bu değerlendirmeyi neye göre yapıyorsunuz merak ediyorum.

Katılıyorum sana Grafink, ve daha önce (aylar önce) bir diyalog kurmuştuk. Konuşma şu şekilde geçti..
- İş başı XX lira, iş okeylendikten sonra para..
- Bu ücret için ben bilgisayarımı açmam bile
- Kapalı kalsın o zaman

:):)
3 TL 5 TL ye iş yaptıracaksın, iş basılana kadar bekleyeceksin, işin ödemesi yapılmasını bekleyeceksin (ki 1 senelik çek alırsa vay haline grafikerin) sonra paranı alacaksın..

Arkadaşım yok öyle yağma!

Provakasyon yada başka birşey olarak algılanmasın..
İyi para veriyor olsa zaten aylardır ilanlar peşinde koşmaz diye düşünüyorum.

Yine dediğim gibi ben iş başı 3 5 TL için bilgisayarımı bile açmam.

Bu mesajım, bu şekilde düşünen işveren(!)lere cevap olsun..
Emeğe saygı lütfen.

3-5 tl yi bırakın, tasarım başına 1.5 tl teklif edeni gördüm ben.Bu durumda 3-5 tl teklif eden diğerine nazaran daha insaflı davranmış oluyor bence :D

freeboni2010

🌱Yeni Üye🌱
freelance diye bir şey duymamışlar galiba arkadaşlar ben kendimi bildim bileli öyle çalışırım ve maaşlı bir yerdende nefret ederim. (bu beğenmeyipte yazan arkadaşlara)
ilanınızla ilgileniyorum girginselcuk@hotmail.com ilgilenirseniz mailinizi bekliyorum

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
freelance diye bir şey duymamışlar galiba arkadaşlar ben kendimi bildim bileli öyle çalışırım ve maaşlı bir yerdende nefret ederim. (bu beğenmeyipte yazan arkadaşlara)
ilanınızla ilgileniyorum girginselcuk@hotmail.com ilgilenirseniz mailinizi bekliyorum

Beğenmemekle ilgisi yok.. Önceden bir sayfa gazete sayfasını 35 40 TL'den aşağı yapmayan kişiler şimdi 20 TL 'ye bile çalışamıyor.
Teknoloji gelişiyor herkes kendince birşeyler yapmaya çalışıyor. İki çizgi çizmeyi bilen grafikerim ben diyor.
Sonuç ne?
40 TL'ye gazete sayfası yaptığım kişiler şimdi başkasını tercih ediyor
NEden?
Çünkü 5 TL'ye gazete sayfası yapan amatörler var.
Yaptıkları grafik tasarım ile alakalı birşey yok.

Eğer sen ben 3 - 5 TL'ye iş yaparak hayatını devam etmeyi düşünüyorsan ilgilen kardeşim.. kim tutarki seni..

mevo81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Katılıyorum.

arkadasim siz herhalde bu sitenin kose yazarlarisiniz yorum yapacaginiz yardimci olursaniz sevinirim :)