Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
:D aa bende oflarım bu sene girmedim beyinsizliğime yanarım

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
bide su anlayısı bizimkilere kazandırabilsem :S babama göre mutlaka ilk giriste kazanmam lazım :S sanki ikinci giriste almıyolar universitey de :S

ilk gün benim babamda aynıydı sonradan oda anladı hatasını:smile:inşallah seninkilerde anlarlar;) sen meslek lisesimi?

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
ooo canan hanım tesekkurler siz nasılsınız asıl haberler sizde ygs nasıldı ?

iyiydi gibiydi :D 2. sınava hak kazandım işte :D iyidir galiba :D diğeri önemli :D açık öğretim vizelerde süper :D elimi kestim sargıda oda süper :D sen nasılsın kardeşim neler yapdın dersler nasıl ?

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
iyi geceler adaş :) erken yat zinde kal

iyi akşamlar sağolun sizleri sormalı :)

bakıyorumda talebeler toplanmış ygs felan :)

çok şükür iyiyiz demek isterdim :D ama elim acıyo diyemiyorum :)) dogradım :D

talebe mi :)) o eskidendi :D artık kendimi ölçüyorum tuncla yarısa girdikde :D tunc sonuclardan sonra iddaya girek yüksek alana sinema :D :D :D

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyiydi gibiydi :D 2. sınava hak kazandım işte :D iyidir galiba :D diğeri önemli :D açık öğretim vizelerde süper :D elimi kestim sargıda oda süper :D sen nasılsın kardeşim neler yapdın dersler nasıl ?

benimde fena degil işte ya daha iyi olabilirdi ama biraz benim sorumsuzluğuma geldi galiba pc ye o kadar yasak koymama rağmen arada cıkıntılık yapmasaydım daha iyi olcaktı

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
benimde fena degil işte ya daha iyi olabilirdi ama biraz benim sorumsuzluğuma geldi galiba pc ye o kadar yasak koymama rağmen arada cıkıntılık yapmasaydım daha iyi olcaktı

olsun kardeşim takma kafana çalışırsan neden olmasın :) bak bana bu sene sallamasyon girdim sınava :D geçen senekinden yüksek aldım :D hatta arkadaslarıda geçmişim xD :D:D komedi oldu :)) istediğim yer olur mu bilmem ama olursa iyi olur :D

sonuc derkene tercihleri yapak :D yerleşdirilme sonucu :D