Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
neyse sormuş bulunalım bari neler geldi başınıza acaba :p
ben bilirim öğrencilik hallerini merak etme sen 6 sene başıma neler gelmedi benimde :D:D

:D dün film izledik felan saat 2 yi buldu odaya çıktık yurddaki arkadaslarla :D sonra biraz gırgır şamata felan derken :D bi baktık yan taraftaki hacıbeyoğlu avm nin alarmı çalıyo :D biz dalga geçiyoz soyuyolar diye :D polisler felan geldi biz camlardayız :D sonra işte kaçtı hırsız bizde 1. kattayız ve balkon kapısı kilitlenmiyo :D ödümüz koptu xD sabaha kadar bekçilik yaptım sabahtan sonrada devir ettim :smile: arkadasları bi korkuttum amaaaaaaaaaa :D be kadan çok korktular :D

buraqh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hekese gunaydınlarrr ııı calısmalar kolay gelsin yine hafta başı ve işşşşşşşş :/

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
:D dün film izledik felan saat 2 yi buldu odaya çıktık yurddaki arkadaslarla :D sonra biraz gırgır şamata felan derken :D bi baktık yan taraftaki hacıbeyoğlu avm nin alarmı çalıyo :D biz dalga geçiyoz soyuyolar diye :D polisler felan geldi biz camlardayız :D sonra işte kaçtı hırsız bizde 1. kattayız ve balkon kapısı kilitlenmiyo :D ödümüz koptu xD sabaha kadar bekçilik yaptım sabahtan sonrada devir ettim :smile: arkadasları bi korkuttum amaaaaaaaaaa :D be kadan çok korktular :D

hehe sen maceralara erken başlamışsın yaa :D:D hadi bakalım senden böyle çok çok mecera bekliyoruz daha ona göre :D:D

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
hehe sen maceralara erken başlamışsın yaa :D:D hadi bakalım senden böyle çok çok mecera bekliyoruz daha ona göre :D:D

valla erken oldu :D daha neler oluyo neler neyse :tongueout:

hemşerim burda bekçilik yapaydım iyiydi akılsız basım nolcak :D dinlemedim sözünü :tongueout:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar ben kaçar yavaş yavaş yemeğe demoN öğele yemeğimide yemeden gidip yiyeyim bari yoksa hepten aç kalacam:D:D

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
tamam hemşerim balkon kapısını düşünmekteyiz :D demyınımmmmm ben geldim :d

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar ben kaçar yavaş yavaş yemeğe demoN öğele yemeğimide yemeden gidip yiyeyim bari yoksa hepten aç kalacam:D:D

Doğru söylüyorsun abi bende hemen kaçıyorum yemeğe :D:D:D afiyet olsun

Ben yedim hıh sizin yemeğinize kalmadım:rofl::rofl::rofl:

tamam hemşerim balkon kapısını düşünmekteyiz :D demyınımmmmm ben geldim :d

Hoşgeldin bebekim:p:kiss1:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben yedim hıh sizin yemeğinize kalmadım:rofl::rofl::rofl:

Hoşgeldin bebekim:p:kiss1:

afiyet bal şeker olsun yarasın lop lop et olsun demoN :D:D yemeğinde gözümüz yok ama senin benim yemeğimde gözün var yaa :D:D :emo1::emo1: