Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flashta link verme?

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
selamlar.bi web sitesi hazırladım flash cs5 te birde ayrıyetten AS3 slide yaptım basit bişey şimdi web sayfama resim eklemek ve o resme tıklandığı zamanda o sliderin açılmasını istiyorum ayrı bi pencerede nasıl yapabilirim bunu?

Benzer konular

fullflash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
detaylı anlatmalısın bunu ayrı bence derken bu aynı swf içersinde açmaya çalışacağım bir penceremi olacak yoksa browser'da farklı bir sekmemi açacak, nedir bu link vermek?

Eğer swf içerisinde bunu yapacaksan daha önceden hazırladığım bir ara yüzü(MovieClip olarak düşün) ekrana addChild(showMc); gibi düşüneceksin... Browserda açmaya çalıyorsan bunu javascript ile yapacaksan externalInterface() metodunu kullanacaksın... yok ben benim verdiğim url'deki sayfa acsın diyorsan navigateToURL() metodunu kullanacaksın....

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle mesaj için teşekkür ederim

Bana ulaşmanız mümkünmüdür acaba?Aşağıdaki konu linkinde iletişim adresim mevcut.Biliyorum çok ufak bi yeri atlıyorum ama o ufak yeri bilmiyorum işte :)Buradan nasıl anlatacağımıda bilmiyorum eğer bana ulaşırsanız yaptığım dosyaları göstererek daha iyi anlatabilirim sanırım
https://www.grafikerler.net/baskisiz-t-shirt-adet-veya-toptan-t93678.html