Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Batman Üniversitesi Logo

Graf!ker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar oncelik ile sunu belirtim... Ben batmandan katilan bir grafikerim, batman universitesi icin daha once yapilmis olan bir logo calismasi var yanliz universite daha acilmadan batman halki logoyu pek sevmediler ( yerel gazetelerde okudugum kadariyla ) bende kendimce birseyler cizmek istedim ve grafikerlerin toplulugu olan yere yansitmak istedim... her iki calismayida ekliyecem.

Daha once yapilmis logo :

batman%20%FCniversite%20(1).jpg

Buda benim yapmis oldugum logo :

33728096yn0.gif

NOT : Logoyu freehand ile yapilmis.

Benzer konular

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aslında düşünce olarak çok güzel.
Ama arkaplanı siyah kullanacaksın diye koşul yoksa bence biraz daha açık dene yada b ve ü nün etrafını beyazla geç.Birde öyle bakalım
İyi çalışmalar

Graf!ker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aslında düşünce olarak çok güzel.
Ama arkaplanı siyah kullanacaksın diye koşul yoksa bence biraz daha açık dene yada b ve ü nün etrafını beyazla geç.Birde öyle bakalım
İyi çalışmalar

Oncelik ile yorum yaptigin icin tesekkur ederim; Logoyu aciklamak gerekirse, siyah renk petrol rengi, "b" ve "u" daki kirmizi renkler ise t.p.a.o nun petrol ranifenesindeki rezerve yapildiginda cikan alev, gene "b" ve "u" birlesimi petrol boru hatlari ve "b" in ortasindaki dairede petrolun ciktigi yer ve genisliyerek dagilmasini ifade ediyor, simdi bu aciklamayi yaparken ve sizlerde okurken acaba 5 adet daire seklince ne anlam geldigini merak ediyorsaniz oda batman ili'nin 5 ilcesi var :) ve "b" harfinden dogan ve gun gectikce ilerliyen batman ili'mim hizli bir sekilde gelismesinin dagilmasini anlatiyor.

lirikajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir üniversirte için siyah doğru bir renkmidir...

color

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merak ettim açıkçası batmanda nerede grafikerlik yapıyorsunuz yoksafreelance mi ?

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence eski logonun renklerini kullanmamalısın.. Bu işten anlamayanlar iki logo arasında fark göremezler yoksa eline sağlık güzel olmuş :)

Graf!ker

🏅Acemi Tasarımcı🏅