Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kelebeğin kanatları

harunk

🌱Yeni Üye🌱
untios6.gif

benim çalıştığım firmanın logosu bu..web sitesinin açılışına bu kelebeği koymayı düşünüyoruz..yanlız kanatlarını nasıl ayrı ayrı hareket ettirebilirim..swish kullanıyorum..yada hangi programda...
şimdiden teşekkürler..

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
flash / photoshop işbirliği ile yapılabilir
photoshopta hareketlenecek parçaları ayırır, bunların her hareket karesinde alacağı şekillerini hazırlar ve flasha aktarırsınız
frame frame ilerleme ile gerçekçi bir görüntü yakalanabilir
en basit yollarından birisi bu
bütün işlemler flash içerisindende yapılabilir ama sonuç ne kadar sağlıklı olur bilemem

harunk

🌱Yeni Üye🌱
:(

o çok uzun ve sonucu muamma gibi birşey..tek programda yapamazmıyım ..varmı öyle program..

Kadir Kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kadirkara.com.tr
Artık yaparmısın bilemem ama ben bir anlatayım ben bu dediği kelebek oynamasını kendi sitemde yaptım;

https://kadirgfb1907.sitemynet.com

Yukarıdaki linkde gördüğün gibi kadının kanatları üzerine mauseyi getirince oynuyor şimdi bunu nasıl yaptığımı anlatayım;

Öncelikle kullandığım program Flash 8, Flash 8'i açınca bir movie clip oluşturdum ve sol daki kanatı 1. movie libe sağdaki kanadı da 2. movie clipe çizdim pen tool yardımı ile daha sonra bir movie clip daha oluşturdum ve bu 1. (sol kanat) 2. (sağ kanat) movie cliplerini bu yeni oluşturduğum movie clip içine koydum ve frema yardımı ile hareketlendirdim ve bunu bir butona dönüştürdüm site açılınca kadının üzerine gelince kanatlar oynamaya başlıyor umarım anlatabilmişimdir.