Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Altın İnşaat Logo Design

Vehbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
altininsaat.jpg

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
aralarında en kullanışlı olan bina lansmanı veren siyah sarılı daire içinde olmayan logo ama bu mantık çok uygulanmış. bence daha yaratıcı daha farkıl bir yaklaşımla logo üstünde yeniden düşün. kolay gelsin

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanırım ilk logo biraz daha uygun.
genel olarak bu tarz logo çok ama.
kolay gelsin..

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logoda illa da bina şekli kullanılacaksa en azıdan binaya benzemeli mesela pencere koyabilirsin. Ama bu yüksek binaların birbirine bitişik olması pek hoş durmuyor. Firma adını biraz daha ön plana çıkarırsan son sıradaki fena değil.

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sanırım daire içinde olmayanları denesen daha uygun olur güzel ama bence siyah binalara kare kare beyazla pencere yapabilirsin ama güzel eline saglık

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
bende bınalara pencere konmasından yanayım en sondakı logo benım daha cok dıkkatımı cektı

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
birincisi daha uygun gibi ama biraz daha farklı olsun emegine sağlık

silmarillion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biraz daha çalışma gerekir gibi düşünüyorum.
1. logo daha iyi gibi ama bana sanki ağır sanayi fabrikalarını anımsattı o logo.Yani bir dumanı ek***.Orada pencereler olsa ufak anımsatmamı değiştirirdi görüşündeyim.Çünkü birde ekolayzır görünümü verdi bana.
1. logonun üzerinde biraz daha çalışırsan iyi sonuçlar elde edebileceksin.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
binalara pencereler yerleşmesi bencede uygun olacaktır zira bu haliyle müzik ritimlerini andırıyor.
ellerinize sağlık.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. ve 4. logoları al önünne ve biraz daha düşün yazıyı ön plana alarak amaca uygun bir logo çıkacaktır.

kolay gelsin...

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
2. Çalışmada Orantısızlık Var Onu Kask Gibi Yapabilirsin ( baget mi denir bilmem ). Beyaz Konturlu Yuvarlak Olan Çalışma da Düğme Gibi Olmus Altın Asansör fln için Uygun =>
Alttaki Bina Görünümlü Olanlar da Altın Müzik Market İçin Kullanılabilir.. Binalar Açık Gri olursa Olabilir Ama.. Elne Sağlık..

c200

🌱Yeni Üye🌱
1 ve sondaki üzerine çalışırsan daha iyi binları 3 boyutlu kullansan ve bina sayısın azaltsan olabilir bi dene istersen

WeRDeR_WeReMeM

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar KONU BENİMLE İLGİLİ OLDUĞU İÇİN BURAYADA YAZIYORUM İSTEĞİMİ bir inşşat firmasında çalışııyorum
ve geleceğim bir logo ya bağlı
işe yeni girdim ve patronum bana fatura basımı için uygun bir logo bul dedi

yardımlarınızı bekliyorum
konu inşşat la ilgili logo örenekleri lazım

CİHAD GÜNDOĞAR İNŞAAT

VE GÜNDOĞAR İNŞAAT OLARAK

TEŞEKKÜR LER ŞİMDİDEN

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
selam arkadaşlar KONU BENİMLE İLGİLİ OLDUĞU İÇİN BURAYADA YAZIYORUM İSTEĞİMİ bir inşşat firmasında çalışııyorum
ve geleceğim bir logo ya bağlı
işe yeni girdim ve patronum bana fatura basımı için uygun bir logo bul dedi

konu inşşat la ilgili logo örenekleri lazım

CİHAD GÜNDOĞAR İNŞAAT

VE GÜNDOĞAR İNŞAAT OLARAK

TEŞEKKÜR LER ŞİMDİDEN

Peki sizin mesleğiniz ne öğrenebilirmiyim?

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Bizler hayrına, allah rızasi için emek, zaman, bilgi, tüketen insanlar degiliz... Lütfen patronunuz kendine bedel ödeyecegi bir reklam ajansı bulsun...Bu kadar rahat ve duyarsız olmanız çok incitici...Aynı mesajiniiz birden fazla forumda tekrarladınız...Hatta açtiginiz bir forum silindi...

Bu forumu açan arkadaştan özür dilerim...Kendi konusunun kilitlenemesin sağlanmak biri gibi amacım yok. Konu böylesi bir noktada olduğu için yazmak istedim...

WeRDeR_WeReMeM

🌱Yeni Üye🌱
özür

Bizler hayrına, allah rızasi için emek, zaman, bilgi, tüketen insanlar degiliz... Lütfen patronunuz kendine bedel ödeyecegi bir reklam ajansı bulsun...Bu kadar rahat ve duyarsız olmanız çok incitici...Aynı mesajiniiz birden fazla forumda tekrarladınız...Hatta açtiginiz bir forum silindi...

Bu forumu açan arkadaştan özür dilerim...Kendi konusunun kilitlenemesin sağlanmak biri gibi amacım yok. Konu böylesi bir noktada olduğu için yazmak istedim...

özür dilerimmmm