Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
günaydın arkadaşlar, hayırlı ve bol kazançlı bir hafta diliyorum. kolay gele...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
kolay gelsin arkadaşlar, arasıra soluk alın, sonra verin.. tekrar alın, verin unutmayın sakın :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
kuzu duymuyorsun ben sana bağırıp duruyorum :smile: bea bende özledim sizi valla ben aslında hergün giriyorum ama biraz geç oluyor ev hanımı oldum artık bea ben :rofl: öle seçiciyim biraz iş bakıyorum... senin nasıl gidio okul iyidir inş...

nasılsın topraam beaa bak görüonmu bisimki kof çıktı kayboldu öbür toprak neoldu acep? sen neler yapıosun beaa başladınızmı derslere ?? ::D

Ehhh iyi gibi topraam yaa gene öküz gribine yakalandım hastalıklı tavuklar gibiyim vallaha :D Dersler başladı o yüzden çok uğrayamıyorum buralara :)Sizler nasılsınız bakayım ?

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ehhh iyi gibi topraam yaa gene öküz gribine yakalandım hastalıklı tavuklar gibiyim vallaha :D Dersler başladı o yüzden çok uğrayamıyorum buralara :)Sizler nasılsınız bakayım ?

geçmiş olsun canım sen dikkat etmiyorsun galiba kendine... aman mevsim değişikliği dikkatli ol... ben inanmayarakta olsa yakınlarım tarafından biyoenerji uzmanına götürüldüm :) 5 gündğr tedavi görüyorum hava değişiklğinden dolayı burnum tıkanmıştı şimdi iyiyim başka rahatsızlıklar yüzünden de gittim 1 hafta içinde iyileşme oluyormuş sende bi araştır bakalım çok sık hastalanıyorsun belki iyi gelir. öpüyorum Rabbim acil şifalar versin canım...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kolay gelsin arkadaşlar, çok çalışın demiriniz ışıldasın eferin eferin...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
kuzu duymuyorsun ben sana bağırıp duruyorum :smile: bea bende özledim sizi valla ben aslında hergün giriyorum ama biraz geç oluyor ev hanımı oldum artık bea ben :rofl: öle seçiciyim biraz iş bakıyorum... senin nasıl gidio okul iyidir inş...

nasılsın topraam beaa bak görüonmu bisimki kof çıktı kayboldu öbür toprak neoldu acep? sen neler yapıosun beaa başladınızmı derslere ?? ::D

geç geliyor malesef :sadsmile:
umarım en kısa zamanda sana çok çok iyi gelen bir iş bulursun ve mutlu olursun:angel:
iyi gidiyor okul biraz yorucu ama olsun değer umarım hareketli hayatı seviyorum :rofl:

oy oy hasta mı oldun :sadsmile: çok çok geçmişler olsun umarım en kısa zamanda geçer :smile:
ben de iyiyim işte okul ev kurs bermuda üçgeni arasında dönüp dönüp duruyorum :rofl:
sen neler yapıyorsun :smile:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
İşyerine yeni bi baskı makinası aldık, arkadaş nefes alamıyorum. :sweating:
Yanıma arkadaş arıyoruz bulamıyoruz birtürlü.

:crying:

Ben size almayın demiştim, dinlemediniz tabii :D

sen aylarca uğraş, didin rengiyle fotosuyla tasarımıyla. herifçi bir günde işi bassın bitirsin. Lem olacak şey mi bu? Tasarım mı yetişir böyle makinalara.

tasar tasar tasar, nereye kadar?

Geçen bir a4 broşür vardı, iki günümü aldı tasarmak için. 2 saatte basıldı bitti. Yıkılmıştım....

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Aldığımız makina 320cm genişliğinde dış mekan baskı makinası,
250cm liği vardı şimdi iki oldu kafayı sıyırcam vAllaa,
bana iş arayan arkadaş yollayın...

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
Aldığımız makina 320cm genişliğinde dış mekan baskı makinası,
250cm liği vardı şimdi iki oldu kafayı sıyırcam vAllaa,
bana iş arayan arkadaş yollayın...

ben Gelirim Abi :D 1250 tl maaş artı sigorta artı yemek artı prim artı ikramiye haftada 2 gün izin yılda 14 gün izin ve tatil isterim :rofl:

karşılarsan haftaya geleyim abi :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben Gelirim Abi :D 1250 tl maaş artı sigorta artı yemek artı prim artı ikramiye haftada 2 gün izin yılda 14 gün izin ve tatil isterim :rofl:

karşılarsan haftaya geleyim abi :D

Namasteee izinler hariç teklif fena değil. :D hem kalacak yerde istemedi...
diğer makina için kafayı sıyıracak bir eleman çıktı şşşşttttttt nerdesin yaaa :D

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
Namasteee izinler hariç teklif fena değil. :D hem kalacak yerde istemedi...
diğer makina için kafayı sıyıracak bir eleman çıktı şşşşttttttt nerdesin yaaa :D

he heyt :D izmiri severim :D

kalıcak yer sölemeyi unuttum :rofl:

ama ciddiyim infiniti makina 320 kullandım az vutek 250 kullandım ripledim baskıya verdim 1 sene oldu makinaları bırakalı sora ofset haydar bey makinalarına takıldım.:rofl:

şimdi grafik yapıyorum ama namastee abi uygun teklifler sunarsa gelmeyi düşünürüm abi ? :party:

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Skörta

"+ SODA" demeyi unutmuşsun koçum ? :surprised:

Len benim daha yeni 1000 TL oldu maaşım + yemek & skörtam var :smile:
Yol mol vermiyolar...:worried:

Bize cv gönderttir, portfolyonu falan şettir patron baksın, hayırlısı olsun.

lfalkjfhlskjfha :rofl:

Not: Anlaşırsanız her gün SODAn benden söz :wink: