Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
neden söyledim bunu burda biliormusunuz herkez bilsin dikkat etsin tedbirini alsınlar istiyorum kendinizi önemsemekten başka bi işimiz yok aslında şimdi kendi kendime ne olacağını bilmiyorum ama kendime şunu söylüyorum ailem bana söylediğinde neden doktora gözükmedim diye hayıflanıyorum

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
neden söyledim bunu burda biliormusunuz herkez bilsin dikkat etsin tedbirini alsınlar istiyorum kendinizi önemsemekten başka bi işimiz yok aslında şimdi kendi kendime ne olacağını bilmiyorum ama kendime şunu söylüyorum ailem bana söylediğinde neden doktora gözükmedim diye hayıflanıyorum

Hiçbirşey için geç değil bunu sakın unutma.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Sen çoook güçlüsün grip gibi geçip gidecek bu hastalık da merak etme ...

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok hergün ağlayıp kendimi harap etmeye kalkmıycam başıma geldiyse elimden geleni yapıcam sadece ilk günün ağırlığını çekiyorum o kadar

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bunu biliyoruz zaten aslan parçası :) ...

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
tamam neyse konuyu kapatalım akşam akşam moral yükseltmeye geldim yanınıza :)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
İyi ettin hoşgeldin demiştim zaten ama daha sık gelmelisin özletme kendini :) ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ailem de bir akciğer kanseri var bu gibi hastalıklarda en önemli şey moral iyi olacağına inanırsan hersey iyi olur. İnancını yitirme sakın.Ablam dünyada 20 kişide olan bir hastalıkla savaş veriyor 7 yıldır.%1 yaşama ihtimaliyle ameliyet oldu Allaha şükür tedavi süreci devam ediyor ama doktorları herşeyin bu kadar sorunsuz gitmesine onun motivasyonundan kaynaklandığını söylüyor.Ayrıca Bir de tavsiye Hemen ilk öğrendiğin yerin dediğine de güvenme başka doktorlara da mutlaka git. Çok üzüldüğümü bilmeni isterim.

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
malesef benim bi evim var :) patronada öyle diyom nereye gidiyon derya diyo bende benim bi evim var diyorum biz nerde yaşıyoz kız diyo :d

bu arada sana da geçmiş olsun

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
ma®tin genelde kuyuda yatar, ben ağaç tepesinde, brc uyumaz :D ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dayıma dayı diyip durma bozuşuruz bak :D ...

Ya bak hergün daha çok pişman ediyorsun beni seni infilak etmediğim için:D Yapma yazık daha gençsin SSKlı bir iş bulcaksın sonra bir kahveyi mekanın edinceksin her sabah işe giderken karşılaştığın kızı gözüne kestirip evlenicek çoluğun çocuğun olcak :D:D hayır bana da günah daha evlenemeden hapse gircem senin yüzünden:angel:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Kardeşine kıyacak mısın ? Bak dayım iftira etti sen de benim bir kardeşimmişsin:tongueout::tongueout::tongueout: