Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
:D:D:D:D:D:D:D toplaşın hadi yaptım yiyelimmm :D:D art afiyet bal şeker olsun yarasın ama şişmanlatmasın :D

tamam çayları ben demlerim o zaman :D:D yaa hepte bu çaylar bana kalıyor nedense:emo1::emo1:
geliyorum LaYeR merak etme beni kolay kolay şişmanlatamaz :D:D

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
tamam çayları ben demlerim o zaman :D:D yaa hepte bu çaylar bana kalıyor nedense:emo1::emo1:
geliyorum LaYeR merak etme beni kolay kolay şişmanlatamaz :D:D
özel bir kek yaptım zaten böyle kocamaaaannnnn bir dilim yiyorsun hiç yememiş gibi oluyorsun hadi hadi çabuk gel :D:D:D çayları termosa koyda soğumasın gelirken :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
nası bi kekmiş o öyle bea ben ondan hep yerim o zaman hiç durmamam lazım :D onun tarifini 155 demoN'ada vermek lazım :D:D karnı doymasa bile gözü doyar belki :D:D
çayları orada demleriz gelene kadar bayatlar :p:p

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
nası bi kekmiş o öyle bea ben ondan hep yerim o zaman hiç durmamam lazım :D onun tarifini 155 demoN'ada vermek lazım :D:D karnı doymasa bile gözü doyar belki :D:D

Abi ya bak söylemeyi unuttum ben dün sakaryadan geçtim ya :D

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
aman beaaa tama çayıda ben demlerim tomurcuklu ayyy pek severimmm :D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Abi ya bak söylemeyi unuttum ben dün sakaryadan geçtim ya :D

ne demeli sana bilinmez insan sakaryadan geçerde bana uğramazmı seni şiddetle kınıyorum :emo1:

aman beaaa tama çayıda ben demlerim tomurcuklu ayyy pek severimmm :D:D

ne tomurcuğu yaaa bırak bırak bırak zaten şu bayanlara bişi yaptırırsın ne kadar ot varsa atarlar çayın çorbanın içine aaaa :p:p:D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
ne demeli sana bilinmez insan sakaryadan geçerde bana uğramazmı seni şiddetle kınıyorum :emo1:

Çok acaele oldu yanlız abi, millet acıktık dedi girdik hendekte bi lahmacun yedik ayıptır söylemesi :D o şekilde oldu yani vakit yoktu hiç

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆

ne tomurcuğu yaaa bırak bırak bırak zaten şu bayanlara bişi yaptırırsın ne kadar ot varsa atarlar çayın çorbanın içine aaaa :p:p:D
zıkkımın kökünü ye vede iç ben kendim yerim vede içerim :D:D:D tomurcuk hani şu çayın kokusunu değştiren bir bitki varyaaa işte oo :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok acaele oldu yanlız abi, millet acıktık dedi girdik hendekte bi lahmacun yedik ayıptır söylemesi :D o şekilde oldu yani vakit yoktu hiç

neyse bu seferde affettik bi daha olması :)

zıkkımın kökünü ye vede iç ben kendim yerim vede içerim :D:D:D tomurcuk hani şu çayın kokusunu değştiren bir bitki varyaaa işte oo :D

yahu ne anlarsınız bilmiom kine çayın içine tomurcuk çorbanın içine bi dünya ot aaaa :D:D
neyse hadi bu seferlik yap yer içeriz misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş dimi :D:D

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
neyse bu seferde affettik bi daha olması :)

yahu ne anlarsınız bilmiom kine çayın içine tomurcuk çorbanın içine bi dünya ot aaaa :D:D
neyse hadi bu seferlik yap yer içeriz misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş dimi :D:D
e hadi bari o zaman yiyek:D amaaa sonrada baan tutturma tomurcuklu çay yapda içelim diye:rofl::rofl:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
aaaaaa bak nasılda dalga geçiyor sanki bilmiyorrr:rofl::rofl: walla canım çok kek çekti bea:D

neyi bilmiyorum.. hadi sen bi kek yap sana zahmet sonra yarısını ver kargoya bana gelsin benim çok canım çekti şimdi :D:D

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
neyi bilmiyorum.. hadi sen bi kek yap sana zahmet sonra yarısını ver kargoya bana gelsin benim çok canım çekti şimdi :D:D
konyanın etliekmeği meşhur artcım..:rofl:
ayrıca uğraştırma beni şimdi kargoyla konyaya gelecekmişsin ya o zman yapar yeriz :D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
hmm bak oda güzel fikir ;) ama taa o zaman kadar ben açlıktan ölürüm bea :D:D