Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Medya Afişim

fatma potak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kullandığım resim baska bi afişte kullunılmıştı konusu farklı ama.Ben Sosyal Medya için kullunubilceğimi düşündüm..Yorumlarınızı bekliyorum.
ER2mr.jpg

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sloganla görsel beni çelişkide bıraktı. Şahsen destekleyici unsurlar olmalı.
Sosyal medya ikonlarını kafada değilde kalpte aradım nedense ...

fatma potak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Anladım Farklı bakış açısı tabi.Tesekkürler yorumunuz için

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
büyüteçin içindeki görsele mantık icabı grunge ve dirty efectler vermeniz gerekir.
renk uyumu hakkında araştırma yapmalısınız. bunların dışında örnek afişler incelemeli ve bir afişteki kompozisyon ve typography nasıl olmalı? sorularına yanıt aramalısınız.

fatma potak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tesekkür ederim yorumunuz için dikkate alacağım:)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Açıkcası ben görseli pek beğenmedim ve bu afiş için de uygun olduğunu düşünmüyorum. Bu afiş bana "Sosyal medya afişi" gibi değil "sosyal medya EZİYETi afişi" gibi geliyor. Sanki sosyal medyayı biz kullanıyormuş gibi değil sosyal medya bize işkence ediyormuş gibi algılıyorum ...

fatma potak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben burda sosyal medyayı övmüyorum zaten.olumlu tek bakıs acısına odaklı bir çalışma yapmadım.geleneksel medyaya elbette olumsuz etkileri var sosyal medyanın.Tesekkür ederim Yorumunuz icin düşünceleriniz önemli.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ya ben anlayamıyorum, anlatamıyorum ya da siz yazdıklarımı farklı yorumluyorsunuz. Ben görsel olumsuz ifadeler anlaıyor diyorum sizde "ben de böyle anlattım zaten" diyorsunuz ki bu durumda çok başarılı bir çalışma demem gerekirdi. Başlığa bakınca "gençleri...atıyor" derken ben burada gençlerin sosyal medyayı sevdiklerini, bağlandıklarını vs. (kafam karıştı kelimeyi bulamadım ama sanırım anladınız. özür) anlıyorum ki bu durumda alttaki resmin de olumlu bir resim olmasını bekliyorum. Bu durumda başlıkla görsel bana göre çelişiyor ki bu durumda da çalışmayı pek başarılı bulamıyorum...
(Yanlış bir bakış açısıyla mı bakıyorum yoksa her şeyi yanlış mı anlıyorum bundan da emin olamıyorum)

fatma potak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fikrinize saygı duyuyorum.Hatalarım eksiklerim vardır elbette.Ama bunu tartışma kelimelerine cevirmeyin lütfen.' Ya' diye bi sözcük kullunmayın bi kere.Ayrıca bnm demek istediğimde şu, bu tartışmaya açık bir konu Sosyal medya geleneksel medyayı nasıl etkiliyor demişim.Olumlu-olumsuz bellimi? değil.'Ben de böyle anlattım zaten' diye bir cümlemde yok.Tek olumlu acıdan anlatmaya yönelmedim demek istiyorum.Sanırım siz benim cümlelerimi anlayarak okumuyorsunuz.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet hata bendeymiş anlamış olduk. Benim az önce anlatamadığım nokta şu: Üstteki başlıkla altındaki görsel arasında çelişki olduğunu düşünüyorum siz de bu şekilde düşünüyor musunuz?

Sizin hatanızı ve eksiğinizi aramaya çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın ...

fatma potak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet öle düşünüyorum haklısınnız bu konuda.Düşünceleriniz içinde cok tesekkürler.Dikkate alacağım burdan sonra daha cok dikkat edeceğim görsel seçiminde.Benim hatam olumlu ve olumsuzu bir arada anlatmak istemem sanırım.Basarılı olamamışım.Tesekkürler tavsiyeleriniz için

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Rica ederim. (Yanlış anlattığım (anlatamadığım) için özür dilerim)...

fatma potak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rica ederim.Karşılıklı bi anlaşmazlık oldu:)

ttuncay

🌱Yeni Üye🌱
Elinize emeğinize sağlık afişiniz güzel olmuş çalışmaların devamını görmek isteriz :)

lusy90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hatalar eksikler falan var :S biraz daha üsütnde çalış.
kolay gelsın

fatma potak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tesekkür ederim yorumunuz için.Dikkate alacağım:)

Symetric

🌱Yeni Üye🌱
Ellerinize Saglik, cok güzel duruyor.

Sadece Büyüklesdiricede Kesimler gözüme takildi Kusura bakmayin.

Ok ile belirtdim asilnda

hE5dY.jpg

KastiDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir Akdeniz Üniversitesi adayı olarak fena değil diyorum :) Daha da güzelleştirilebilir tabi. Emeğinize sağlık.