Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker olarak iş arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrlkk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.meralkeskin.com
Merhabalar,

Photoshop, Freehand, Coreldraw, Quarkxpress, Indesign ve Illustrator programlarını biliyorum. Acil olarak bana hem maddi hem manevi olarak getirisi olabilecek bir iş arıyorum. Şu ana kadar grafiker olarak bir deneyimim olmadı, fakat verilen yada yapacağım her işin altından kalkabileceğime inanıyorum. İnancımın sebebi bu alanda hırslı, azimli, yetenekli, yaratıcı ve meraklı olmam. İstenilen takdirde yaptığım birkaç işi gönderebilirim. İlgilenenler PM (özel mesaj) ile tarafıma ulaşabilir.

Teşekkürler,

Meral

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Sitemiz de işveren olarak ilan bırakmak isteyen arkadaşlar. Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yalnız uyulması gereken kurallarımız var.

İlanlarınız da

- Öncelikle firma bilgisi
- Çalışma şartları
- Aranılan kişinin özellikler
- İşin mahiyeti

gibi bilgileri açıkladığınız taktirde ne siz nede talipli olanlar değerli vakitlerini kaybetmemiş olacaklardır.

Kesinlikle, msn, mail, telefon, web adresi ve adres bilgilerinizi konu için de belirtmeyiniz.Talipler size pm yolu ile ulaşacaklardır.

Aradığınız personeli bulduğunuz taktirde ilanınızda bildirmeniz, ilana mesaj bırakacak yeni iş arayanları ve site yönetimini zor duruma sokmaz.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Örnek :
İlanı Veren Üye:
Photoshop bilen "bayan" eleman aranıyor.
Üye:
Neden "bayan"?

Gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

JPMEDYA

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar jp medya olarak kendi bünyemizde uluslar arası moda tasarım dergisi çıkartıyoruz ve profesyonel mankenli çekimler yapıyoruz ilgilenirsen ****ini bekliyorum eda erzurumlu ben

acielma emre

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben ankaradan emre iyi bi çalışma ortamı olan ajansımıza tecrübeli tasarımı iyi grafiker arıyoruz ilgilenenler özel msj atabilir. teşekkürler.

JPEDA

🌱Yeni Üye🌱
Yerİmİz NİŞantaŞinda Senİn BİldİĞİ Programlari Bİlmesİ Ve Dergİ YapmiŞ Veya Yapabİlİr Olmasi Lazim Sana Nasil UlaŞabİlİrİm Acaba

algarismus

🌱Yeni Üye🌱
mrb. meral ben lider lazerden serkan yozgat bana ulaşırsan işle ilgili görüşebiliriz. 0*** *** ** **

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...