Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bulamadım bende kendim yaptım (Türkiye İçin Ambulans Logo)

baris_43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uzun zaman araştırıp gözlemlememe rağmen hiç bir hastane ve ambulanslarda Türkiye ile alakalı bi logo bulamadım diğer ülkeler veya kurulaşlar kendileri uygun logolar yapıyo bizim niye olmasın buyrun bakalım beğenecek misiniz?

paramedicaf6.jpg

Benzer konular

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo konusunda pek bilgim yok ama görsel olarak fena deil ancak renkler cok koyu ve cok baskın biraz saydam yapsaydın daha ii olabilirdi.
Ha bide yılan bastonun ortasından delmiş gecmıs gibi..:)

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fikir güzel, hakkaten güzel, beğendim.Ama daha kalite işçilik şart.Bide türk bayrağının oranlarını doğru kullanmalısın böyle bir logo için.Tebrk

iso87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum bizm türkiyede bu logoyu hastanelere koydun mu hac resmi yapmışlar derler türkiyeyi hristiyana cevirmeye çalışıyolar derler

Rx3004

🌱Yeni Üye🌱
Oncelikle seLamlar. tasarim hos Lakin renkLer biraz uyumsuz Hic Farkettinmi Hastane Logolari genellikle Lacivert ve Agir tonlar Olur Cunku Lacivert ve Benzeri yakin renkler İnsana Huzur Ve Guvenilir Mesaji Verir. Senin calistigin Renkler Fast food Lokantalarinin kullandigi renkler :) Kirmizi Aclik Yaratir. Bildigimiz ßir Cok Fast Food Firmalari, McDonalds ,King Burger RekLam Brasur vs vs Kirmizi Ve sari Renklerini Kullanir. sadece benim Dusuncem

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
düşünce güzel ama uygulamada eksiklikler var bence bu düşnceni değerlendir sağlam bi logo yap ve sağlık bakanlığına sat zorunlu uygulama koysunlar :D:D sonra gittiğim tüm hastanelerde yaptığın logoyu gör :D

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
bildiğim kadarıyla türk bayrağını bu şekilde kullanamazsın yasak. O yüzden bence bu logo üzerinde çalışmayı bırak. en azında ay yıldız olarak

Koyu_Beyaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Alttaki şekil finansbankı andırıyo. En önemlisi Ay yıldız Türk bayrağının orantılarında değil yıldızın bi tarafı ay'ın içine doğru uzamış. Ama tespitinde çok haklısın ve fikrini gerçekten yürekten kutluyorum. Tebrikler...

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu şekilde bayrağın yapısını bozmak gibi olmuş...haç gibi bi şekilde uygun değil bence farklı şeyler yap

baris_43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.birkaç değinmek istediğim noktalar var.bu logonun tabanı yani şekli uluslar arası kabul edilen bir paramedic logosu(haça pek benzemiyo ama finans banka benzediği doğru) yani o şekil mutlaka olmalı onun için fazla oynamaya imkanım olmuyor IV Murat arkadaşımızın dediğini bilmiyordum öğrenmiş oldum.aslında bu logoyu yapma amacım ülke olarak biraz daha değişik şeyler yapabilmektir. hepinize değirli yorumlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim.

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
yasak yasak. hülya avşar balona tekme attı diye savcılığa şikayet edilmedimi tayyip erdoğan arkasında bayrak resmi olan bayram mesajında çok eleştrilmedimi. Lütfen bunları biraz takip edelim. Bu ülkede evinin önüne bile bayrak asamazsın. bu kanunlarla belirtilmiştir. şu an senin yaptığın suç benden sölemesi dikkatli ol :)

TaBeLaTöR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
türk bayragını kişiseL anLamada kuLLanmak hem yanLıştır. hemde suctur. yaLnız türk bayragını haLka mal olmuş ve devlet kurumlarındada kuLLanamk yasak degildir.
birde yukarda arkadasımız yanLış bir keLime kuLLanmıs sanırım yanlış analşılmaya sebep olabilir. bu ülkede herkes evinin önüne bayrak asabilir. suc deiLdir. her zamanda asıyoruz..

baris_43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haklısın bayraklı balona tekme atarsan veya kişisel kullanırsan yasalara aykırı olabilir ama bu bir şahıs için değil.
teşekkür ederim.

teknikservis

🌱Yeni Üye🌱
Özkan TÜrk Abİ Ben Hangİ Programla Yapabİlİrİm Yardimci Olursan Sevİnİrİm Bİzde En İİİsİnİ Yapalim Ayyildizin

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Türk Bayrağı, yırtık, sökük, yamalı, delik, kirli, soluk, buruşuk veya layık olduğu manevi değeri zedeleyecek herhangi bir şekilde kullanılamaz. Resmi yemin törenleri dışında her ne maksatla olursa olsun, masalara kürsülere, örtü olarak serilemez. Oturulan veya ayakla basılan yerlere konulamaz. Bu yerlere ve benzeri eşyaya Bayrağın şekli yapılamaz. Elbise veya üniforma şeklinde giyilemez.
Hiçbir siyasî parti, teşekkül, dernek, vakıf ve tüzükte belirlenecek kamu kurum ve kuruluşları dışında kalan kurum ve kuruluşun amblem, flama, sembol ve benzerlerinin ön veya arka yüzünde esas veya fon teşkil edecek şekilde kullanılamaz.

yorgungrafiker

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafiker.net
Kızıl Haçla, Ayyıldızı çorbalamak çocukça bi cehaletin verdiği boş bi uğraş. aksini düşünemiyorum zaten. Kendine faydalı işlerle uğraş arkadaşım...

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu kızılhaç ve kızılayın karışımı olmuş..Kampanya gibi kızılhaç kızılay elele :D