Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Işıklı kuaför tabelasi Zühtü Kuaför

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.Gerçi fazla bi detay yok ama sade ve güzel bir tabela olduğunu düşünüyorum.:rofl:
photo0065nk8.jpg
Sizce ?

Benzer konular

yutao

🌱Yeni Üye🌱
renk ve ortadaki logo güzel olmuş ama font seçimi ve yazılardaki harf orantıları hoş olmamış. sorduğun için yazdım . eline sağlık

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
her türlü görüşe açığım.İnan o yazı karakterini müşteri beğendi,Ben el yazısı gibi daha detaylı bi yazı karakteri seçmiştim.Bunu istedi.

saydamsk

🌱Yeni Üye🌱
Bence güzel olmuş fakat şunu merak ettim.

O yazının etrafındaki pembe deseni siyah arka planın üzeine mi yaptın, yoksa siyah alanı kesip direkt beyaz plakanın üzerine mi?

Bunu sormamdaki amaç ışıklı tabela olduğu için siyah malzeme üzerine yapılan desenler akşam karanlığında görünmez olur. Eğer beyaz zemin üzerine yaptıysanız akşam karanlığında yazı etrafında güzel bir görüntü zenginliği katacaktır.

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
tabiki siyah dişi olarak kesilmiştir.Yoksa ışık çıkmaz zaten.Pembe desenler direk pleksi üzerine yapıştırılmıştır.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ben beğendim farklı olmak ve dikkat çekmek amaçlanmış
bana kalırsa da bunu başarmışsınız elinize sağlık ;)

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu formatı genelde çok sık kullanıyorlar k harfi dönük ve ortadaki kadın figürü ve arkadaşlara katııyorum yazı fontu baya bi bold kalmış ama yinede güzel olmuş ellerine sağlık

aurum63

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aurum63.com
Müşteri her zaman haklı değildir, sorumluluk her zaman işi yapanın üzerine kalır. Birileri gelip kendisine " kim yaptı bunu, ne çirkin şey " dediği zaman, yaa işte falancaya güvendik böyle yaptı der, kesinlikle ben böyle istedim o da yaptı demez. Sen doğru bildiğini kabul ettir ve yap, daha başarılı olursun

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Doğru söylüyorsun ama o kadar cahil insanlarla kariılaşıyoruz ki ne kadar ne anlatsanda adam kendi istediğini yaptırıyor.

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışma güzel olmuş, emeğinize sağlık. azı karakteri kalın olmuş kısmı tabiki görecelidir. Fakat yazıdaki baş ve son harfleri alıp büyütünce diğer harflerden daha kalın oluyor ve pek göze batmasada bütünlüğü bozuyor diye düşünüyorum. Dolayısı ile bu tarz işlerde büyütülen harflerin kalınlığını diğer harflere göre orantılamak ii olacaktır.
Dediğim gibi bir çok tabelaya göre güzel olmuş:D

motifsign

🌱Yeni Üye🌱
sizinle calismak isteriz bize mesaj atiniz lutfen.motif sign uk London

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Eh işte idare eder demişsiniz yorumunuz tam olarak nelerdir acaba onlarıda belirtirseniz,yazı fontumu kalın ne den eh işte yorum yapan herkes iyi yada kötü olarak bir açıklama yapmanız gerekir.