Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Trade max Bilen İç Mimar, Grafiker ve Endüstriyel Tasarımcı Aranmaktadır.

devinART

🌱Yeni Üye🌱
Değerli üyeler,
Tasarım işilerini yaptığım bir firma aşağıdaki konularla ilgili eleman aramaktadır. Lütfen ilgilendiginiz ilanla ilgili bana özel mesaj atınız.
İlgileneceğinizi düşündügünüz arkadaşlarınıza bu ilanı iletebilirseniz.

************* NİŞANTAŞI OFİSE*************

----Bayan İç Mimar Kordinatör Aranıyor----
Sigara kullanmayan, Seyhat engeli olmayan, diksiyonu düzgün, Prezetabıl Trademax ve Autocat iyi derecede bilen, mesleginde gelişmek ve yükselmek isteyen Bayan İç Mimar Kordinatör Aranıyor.

---------------Endüstriyel Tasarımcı Aranıyor-----
Bay veya Bayan, Sigara kullanmayan, bu alanda deneyim sahibi endüstriyel tasarımcı aranmaktadır.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İnsanlar neden sigara kullanımına bu kadar taktılar anlamak mümkün değil yaa :S
Yani insanın sigara kullanması iş yaşamını yada performansını nasıl ve neden etkilesin ki!!!
Anlayabilen varsa bana anlatsın...
Buarada iyi derecede autocad kullanıyorum; ilgilenirseniz irtibata geçebilirsiniz...
Yada ben sigara kullandığım için hani 2.sınıf vatandaşım ya iyisi mi siz bana dönme zahmetinde bulunmayın :headbang:
Saygılar

timbaba

🌱Yeni Üye🌱
grafiker aranıyorsa pm atarsanız görüşebiliriz

devinART

🌱Yeni Üye🌱
Tridi (3dsmax) pardon orda harf hatası olmuş. çok özür dilerim. Eleman arayan firmanın ilanını aynen yayınladım. bana ait değil arkadaşlar ilan. sadece benden bir istekleri oldu. bende burada yayaınladım. iş arayan vardır bir faydam olur iş arayanlara diye.

Miraç ÖZTÜRK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İnsanlar neden sigara kullanımına bu kadar taktılar anlamak mümkün değil yaa :S
Yani insanın sigara kullanması iş yaşamını yada performansını nasıl ve neden etkilesin ki!!!
Anlayabilen varsa bana anlatsın...
Buarada iyi derecede autocad kullanıyorum; ilgilenirseniz irtibata geçebilirsiniz...
Yada ben sigara kullandığım için hani 2.sınıf vatandaşım ya iyisi mi siz bana dönme zahmetinde bulunmayın :headbang:
Saygılar

sigara neden etkiliyor benim açımdan anlatıyım :) elemanlarım 15dk da bir sigara molasına çıkıyorlardı ve bu molalar 30dk'yı buluyordu. dolayısıyla işlerde büyük bir aksama oluyordu :)

palets

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,bu iş hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyim.

Teşekürler...

gokaydemirezenn

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar ben 3d max autocad ve photoshop kullanıyorum bilge adamdan eğitim almaktayım asya yakasında kartal / uğurmumcu tarafında ikamet etmekteyim kendime ait projelerim war istenildiği taktirde sunulacaktır. ilginize şimdiden teşekkür ederim . C.V. için adres yollarsanız sewinirim.

leventelpen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
leventelpen.co.cc
diksiyonu düzgün, Prezetabıl Trademax ve Autocat iyi derecede bilen,

Bu özelliklerin işin doğrudan doğruya kendisi ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Bir kere Trademax ve Autocat diye bir şey yok ki, bilelim. İkincisi, hem "trademax" ve "autocat" bilip, hem de "prezantabl" olmamız nasıl mümkün oluyor, biri bunu acilen açıklasın. Üçüncüsü, "Diksiyonumuzun düzgün" olmasının, "trademax ve autocat" bilmekle ne ilgisi bulunmaktadır, bunu da hiç anlayamadım doğrusu.

İşverenlerin, acılen bir grafik kursuna gidip temel grafik kavramlarını öğrenmesi için dua ediyorum. Belki bir gün bu gibi ilanlarda düzelme olur da, tasarımcılar olarak, sinirlerimizi daha fazla harap etmekten kurtuluruz.

road_runner

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hem bayan hem de seyehat engeli olmayacak bak bak bak
Bide sigara kullanmaycak ve prezenteable olacak merak ediyorum bu bayanın maaşını...

Ne günlere kaldık yarabbi !