Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk kutu tasarımı çalışmam

yeakca

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yeakca.com
Merhaba , siteye üye olmakla çok iyi etmişim , bu site bana çok yararlı oluyor ... Bende ilk kutu tasarımımı sizlere göstermek olumlu-olumsuz yorumlarınızı alarak kendimi geliştirmeye devam etmek istiyorum...:eek:|

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhabalar
Yan taraftaki siyah yazılar hiç okunmuyor bunu bu boyuttamı çalıştınız ? Büyük boyutu var ise yüklermisiniz ? Perspektif açılandırılması biraz yanlış. Ama yeni başlıyan bir insan için ambalaj (kutu) tasarımını anlamış gibi gözüküyorsunuz ;)

Saygılarımla...

yeakca

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yeakca.com
Resmin orjinal boyutu bu. yandaki yazıların okunmasını istemedim sadece deneme amacıyla çalıştım 2.sınıfta perspektif dersi göreceğim benimde biraz dikkatimi çekti perspektif hatası photoshop ta bilmediğim çok şeyler var inşallah bunların hepsini öğreneceğim...

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence tasarım gayet hoş ve başarılı olmuş emeğinize sağlık ve bu sadece görünüşüdür perspektivte muhtemelen yanlışlık olmuştur fakat baskıda böyle gözükmeyeceğinden gayet hoş bir sonuç olacaktır. Genelde kutus tsarımı yaparken direkt bıçak izleriyle gösteririz müşteriye siz bu şekilde bir sunumla göze çok iyi hitap etmişsiniz. Tebrikler... Başarılar.

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
perspektif açısını tam tersden verseydiniz daha güzel ve daha anlaşılır olurdu ayrıca ürün parfüm kutsu hiç parfüm kutusu yapmadım :) onun için yorum yapamıyorum.
bir soru; ürünlerin göründüğü yer pencere mi olacak yoksa öyle resim mi olacak?

yeakca

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yeakca.com
Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. ürünlerin göründüğü yer pencere olacak ama oradaki derinliği tam veremedim bu da photoshop çalışmaya yeni başladığımı gösteriyor.

zynp

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş ya su tasarımın açılımı war mı yani kutunun çok lazım yardım edebilirmisin?

senkronize

🏅Acemi Tasarımcı🏅
perspektif sorunuyla birlikte kutu çalışmalarınde ürün her neyse yazının okunabılmesi çok önemli,onun için cok iyi renk ayrımı bılmelisin..;)

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
bence tasarım gayet hoş ve başarılı olmuş emeğinize sağlık ve bu sadece görünüşüdür perspektivte muhtemelen yanlışlık olmuştur fakat baskıda böyle gözükmeyeceğinden gayet hoş bir sonuç olacaktır. Genelde kutus tsarımı yaparken direkt bıçak izleriyle gösteririz müşteriye siz bu şekilde bir sunumla göze çok iyi hitap etmişsiniz. Tebrikler... Başarılar.

Katılıyorum bencede son derece başarılı çalışmanız.. Görüntü olarak bütünlük sağlanmış renk uyumu ve yerleşim gayet güzel olmuş ama yapılan eleştirileride dikkate almalısın bunlar seni daha başarılı yapacaktır eline sağlık..

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence gayet hoş bir çalışma... sadece eleştiri değilde dikkat edilmesi açısından söylüyorum... bu tip pencereli kutularda maliyet biraz daha yükseliyor... şöyle ki; pencere için ayrı genel kesim için ayrı bıçak yapılması lazım... çünkü pencereyi kapatacak selefon kullanılacak işte... ikinci maliyet iki ürün arasına yani iki pencere arasına seperatör kullanmak gerekecek.. buda ekstra bir bıçak ve ekstra bir maliyet olacak... üçüncüsü ise baskı adeti yüksek ise diyelim ki 50.000 bu kutu 100.000 kere bıçak kesim makinesinden geçecek... bunların hepsi hem zaman hemde maliyeti yükseltecek... gerçi müşteri buna rağmen kabul ederse ne ala...