Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafik tasarım yetenek sınavı

byayyash

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ark bu sene 2 yıllık grafik tasarım bolumunu kazandım meslek lisesi mezunuyum ınt ön arastırma olarak yetenek sınavı sorularına bı göz attım desen sınavı vs sorular soruluyormus ben lisede sadece makine parçalarının resimlerini çizdim sadece autocad mastercam x programlarında karikatür vs şeyler pek fazla ustalıkla çizemem doğrusu ınt baktım cızım sınavların baya iyi resimler çizilmis napmam lzm o çizenler kadar usta değilim makina parçaları resmi çizebilirim sadece :worried:

qraphcer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sadece makina çizebilirim diyosan bence yetenek sınavına girme bile. çünkü makina çizimi sabit çizimler isterken desen araştrma çzgileri ile oluşur. ve 2 sinin yapısı çok çok farklı. Bende seneye gircem sınava ama bu konu hakkında epey araştırma yaptım. Ben lisede grafik tasarım okuyorum. O çizim sınavına girenlerin çizimleri baya bi başarılı bende çizimimin çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama bu sene kursa gidicem. Eğer grafik okumak istiosan bu sene kursa gitmeli yada bol bol çizim yaparak kendini geliştirmeliydin. bence çok istiosan bırak bu sene kursa git seneye şansını dene. hayalinden vazgeçme derim ( tabi hayalse ) belki seneye rakibim olursun.. Hiç şansın yok ama =))