Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bardak altı

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
dptemizlikbardakalt1ky7.jpg

bu sefer direk linkim oldu

Benzer konular

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Peri,

Emeğine sağlık öncelikle. Bence kompozisyon olarak güzel görünüyor fakat font seçini maalesef yanlış yapıyorsun. Maddeler için kullandığın font çok kaba ayrıca da uymamış. Ve de sarı metnin altındaki gölge de bozuyor çalışmayı belki inmce bir stroke kullansan daha iyi olur.

Ayrıca çalışmanı 1 mb yüklemeseydin keşke :D bir saat bekledim açılsın diye :p
600 kb felan düşürüp eklesen daha hızlı açılır mesela ( bir sonraki çalışmalarında inşallah )

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu tarz isleri gercekten ama gercekten begenmiyorum.. uygulama alani ile bütünlük icermiyoru cünkü.. bunun nedeni, sen basligini yazmasan yani bardak altiligi oldugunu, bu calismanin ne amacla kullanilacagi gercekten zor anlasilir...

bence uygulama alaniyla biraz daha bütünlük saglamali... ben böyle düsünüyorum..

nacizane bir fikir... bardak altligi genelde masalarin üzerinde kullanilir ve genelde masalar tamizlenmek ister.. bir bez le...

bez gibi gözükebilir mesela bu calisma.. toz bezi, temizlik bezi gibi... hatta onu tutan bir el olabilir... cekim acisi önemli tabi bunda...

altinda kücük bir not... ve sadece isim ve telefon numarasi...

haa unutmadan tabii müsteriler her zemen cok anlatim ister.. o da olsun bu da olsun.. grafik tasarimcilar olarak biz yön veren insanlariz unutmayalim...

payalasimin için tesekkür eder.. ii calismalar dilerim...

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dostum buraya gönderdiğin çalışmalarda telefon adres gibi bilgileri silersen daha hoş olur...

Çalışmanı bu şekilde değiştirip tekrar ekle..

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler arkdaşlar dediklerinizi dikkate alacağım.sağolun.evet resmi bu seferde çok büyük eklemişim direnk linki yaptıkta.

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
guzel çalışma ellerine sağlık bende madde başlarına takıldım (belgın) arkadaşıma katılıyorum alt da kı adres yazılarını bırazdaha özene bılırdın.sankı yazılar resmden ayrı olmuş geldı bana yıne de paylaşımın için tşkler diğer çalışmalarında başarılar..

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bencede bir bardak altlığına göre çok kalabalık...O firmanın başka tanıtımları da olacaktır muhtemel örnek verecek olrsak takvim, bloknot'luk vs.. masa üzeri aksesuarlar, kanımca onalrda detaylı bilgiler verilebilir ama bardak altlığında Hayır.

Güzel tasarım tasarıma kımse bir şey diyemez başarılı olmuş. Ama bardak altlığı için :( (olmamiş)

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok acele ile yaptım örnek olarak ...

Fikir amaçlıdır...

01copyyx1.jpg