Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

El Broşürü

rüzgar1

🌱Yeni Üye🌱
tpbebekcf6.jpg

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uzaktan şöle bir bakınca göze batan tek şey var ayrıntıları inceleyemediğimiz için, Ak Bank ve Ak Sigortanın logolarına neden zemin attın. :D bulduğun gibi koydun mu yoksa. ordaki görüntüyü boşmuş bence.

emeğe saygı / başarılar

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
uzaktan şöle bir bakınca göze batan tek şey var ayrıntıları inceleyemediğimiz için, Ak Bank ve Ak Sigortanın logolarına neden zemin attın. :D bulduğun gibi koydun mu yoksa. ordaki görüntüyü boşmuş bence.

emeğe saygı / başarılar

vallahi tebrikler. olayı iyi çözmüşsün.:lol::lol::lol: arkadaşta aynen öyle yapmış. bulduğu gibi koymuş. eps dosyasıdır muhtemelen arkadaki beyazlığı atamamıştır. öylece kalmıştır. unuttum öyle kaldı diye bi problem olduğunu sanmıyorum.

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hemşerim özellikle aramıza hoş geldin. Broşürün katlaması bana ters gibi geldi. Mavi renk yerine pembe kullanabilirdin.

basbil

🌱Yeni Üye🌱
artık bebek hayaliniz gerçek olacak yazısı resim üzerine gelmiş bence biraz daha yukarı gelsin görsellik insanlara kendilerini o resimde hissetmelerine olanak vermektir onu yazı ile kapatma, tipogrofiye aykırı.
aynı zamanda ak sigorta logolarına beyaz zemin atmana gerek yok kurumsal bi firma her şekilde kendini buldurur.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Göze Hoş Geliyor Eline Sağlık...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Ben, bu tarz çalışmalarda, çok çeşitli font kullanımı sevmiyorum. Görsel kirlik gibi geliyor. Ben çalışmayı çizgini altında buldum.

rüzgar1

🌱Yeni Üye🌱
Eleştirileriniz için çok teşekkür ederim. Eleştiriler dikkate alınacaktır.

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
Hemşerim özellikle aramıza hoş geldin. Broşürün katlaması bana ters gibi geldi. Mavi renk yerine pembe kullanabilirdin.

Kardeş ters gibi değil ters şimdi broşür çalışması yapıyordum kendiminkiyle kıyasladım o ters duruyo...şaşırdım.. Çalışma dikkat çekici ama ellerine sağlık..

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğine sağlık güzel olmuş, çok beğendim