Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar dersi ben hazırladım edius kullanmaya başlamadan önce uzun bir süre nette araştırdım ve türkçe anlatım dersleri olmadığını gördüm sonra kendi imkanlarımla programı öğrendim elimden geldiğince öğrendiklerimi sizinle paylaşmak istedim
sizden gelen mesajlara göre dersleri buraya ekleyeceğim daha önce başka bir sitede ders paylaştım sadece 5 kişi yorum yazmış sonuçta emek verdiğin bir konuda ilginin bu kadar az olması şevkini kırıyor insanın
dediğim gibi ilk dersi izlemek isteyen arkadaşlar varsa lütfen yazsın memnuniyetle paylaşmaya hazırım

arkadaşlar ilk dersi paylaşayım sizlerle
yorumlarınıza göre diğer dersleride zamanla ekleyeceğim

ÖNEMLİ NOT: link öldüğü zaman bana arkadaşlar bildirdiğinde yenilenen link cevap olarak konunun devamında verilecektir yani bu link öldüğü zaman diğer sayfalara bakmayı ihmal etmeyiniz. Teşekkürler...

İndir

Son düzenleme:

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
Paylaşımın için sana tesekkür ederem ve bu güzel hazletinden dolayı tebrik ederim arkadsaşım.
Seninde söylediğin gibi emeğe saygılı olunmalı saygı gösterilmeli.
Bunu hakediyorsun.
Devamını bekliyoruz.
Ellerine sağlık...

mektupla

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine sağlık...
Paylaşımın için tesekkür ediyor, :handshake:
devamınıda dört gözle bekliyorum.

Saygılar,

:alkis:

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Teşekkürler bi inceleyeceğim belki benim bilmediğim şeyleri çözmüşsündür bildiğin gibi çok kapsamlı bir program her gün farklı bişeyleri çıkıyor karşıma bence mantık ötesi bir program

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadasım ellerıne saglık tesekkur ederım

ne demek kardeş ilgilenen arkadaşlar oldukça gelecek paylaşımlar için bana güç veriyor en azından boşa vakit harcamadığımın farkına varıyorum

seçim nedeniyle çok yoğunum seçimlerden sonra diğer dersleri eklemeye başlayacağım

p20k

🌱Yeni Üye🌱
tşk.ler elinize sağlık..

sergenim

🌱Yeni Üye🌱
İndirilmiyor

Teşekkür ederim 2. videonu indirdim ama bu video rapidden inmiyor hata veriyor bir bakabilir misin.İyi çalışmalar

papagan_man

🌱Yeni Üye🌱
Paylaşımın için sana tesekkür

çok sağol kardeşim emeğe saygı

turkfatih

🌱Yeni Üye🌱
merhaba link premium uyesi olmadiginizdan yukleme esnasinda coleectore tiklamamanizdan dolayi toplam 10 kisi indirince bir daha indirme izni vermiyor saygilar...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba link premium uyesi olmadiginizdan yukleme esnasinda coleectore tiklamamanizdan dolayi toplam 10 kisi indirince bir daha indirme izni vermiyor saygilar...

verdiğin bilgi için teşekkürler güzel kardeşim peki bu sorunu nasıl halledeceğiz
teşhisi koymuşsun ama reçeteyi yazmamışsın :))

turkfatih

🌱Yeni Üye🌱
verdiğin bilgi için teşekkürler güzel kardeşim peki bu sorunu nasıl halledeceğiz
teşhisi koymuşsun ama reçeteyi yazmamışsın :))
merhaba upload islemi bittikten sonra collector butonuna basarsaniz 10 kez indirmeden sonrada indirilmeye devam eder saygilar...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba upload islemi bittikten sonra collector butonuna basarsaniz 10 kez indirmeden sonrada indirilmeye devam eder saygilar...

değerli bilgilerin için teşekkür ederim güzel kardeşim herkes birbirinden birşey öğreniyor işte paylaşmamın en güzel yanı da bu

iacar43

🌱Yeni Üye🌱
başarılı bir çalışma arkadaşım devamını bekliyoruz

elessarnovis

🌱Yeni Üye🌱
dostum bulinkte sorun var bi bakarmısın ayrdımcı oldugun için teşekürler