Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

sefamerve

🌱Yeni Üye🌱
eline emeğine sağlık bende internette araştırdım en güzel anlatım şekli sizinkini buldum sayende yavaş yavaş öğreniyorum çok teşekkürler

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline emeğine sağlık bende internette araştırdım en güzel anlatım şekli sizinkini buldum sayende yavaş yavaş öğreniyorum çok teşekkürler

internette birkaç arkadaşın daha dersleri var ama sanırım en gevezeleri ve uzun konuşanları benim :)))

sefamerve

🌱Yeni Üye🌱
sayın poyrazhan seni bu edius konusunda çok rahatsız ediyoruz kusura bakma bir soru sormak istiyorum.
ediusu araştırırken şöyle bişey okudum; proğramı yüklemeniz bişey ifade etmez, onun kartı olacak gibi bir yazıydı bu kart ne kartı ollmazsa olmazmı ? şimdiden teşekkürler

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
sayın poyrazhan seni bu edius konusunda çok rahatsız ediyoruz kusura bakma bir soru sormak istiyorum.
ediusu araştırırken şöyle bişey okudum; proğramı yüklemeniz bişey ifade etmez, onun kartı olacak gibi bir yazıydı bu kart ne kartı ollmazsa olmazmı ? şimdiden teşekkürler

estağfurullah dostumrahatsızlık ne demek
lisanslı programı alırken sana yanında çektiğin görüntülerii bilgisayara atmana yarayan bir capture kartı veriyorlar dedkleri o, ama mesela sen lisanssız edius kullanıyorsan ve bilgisayarında bir capture cartın varsa yine edius u kullanarak verilerini bilgisayara atabilirsin ama kartlı ediustaki tüm capture seçeneklerinden faydalanamayabilirsin..
kolay gelsin..

AdemRuhlu

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler, elinize sağlık. Çok hoş olmuş...
Başarılar...

AdemRuhlu

🌱Yeni Üye🌱
teşk. bizden. İnşallah diğer çalışmalarınızıda izlemeye gayret edeceğim.
Mutluluk dileklerimle...

10_layn

🌱Yeni Üye🌱
gerçi videoyu daha indirmedim ama şimdiden çok teşekkürler bana çok acil lazımdı

inşallah işimi görür

selfmoon-star

🌱Yeni Üye🌱
ya ustam eline koluna sağlık çok güzel anlatmışsın da şu ikinci video yu silinmeyecek bir yere yüklesen iyi olur bekliyorum.