Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

St.ONe

Uşşaki
🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web site Tasarımı

"Siteniz için Css kodlama sistemi ile Tasarım yapılır ücretlendirmelerimiz sayfa yasısına ve sitede istenen tasarımın özelligine göre değişmektedir..."

Vbulletin Tema Tasarımı

"Vbulletın tabanlı sitenize tema tasarımları yapılır ve uygun fiyatlarla kodlanır yine istenen tasarıma göre fiyatlarımız uygulanmakatadır..."

Wordpress Sayfa Tasarımı

"Wordpress sayfalarınıza tasarım uygulanır ve ücretler tasarımın kapsamına göre belirlenir..."

Logo & Banner | Vektörel cizim yapılır.

"cizimlerin zrluklarına göre 30 ytl ıle 100 ytl arası değişmektedir...."

İlgilenenler pm ile başvurabilirler

vbulletin tema -

-
Yaptığım temaların örnekleri görmek istiyen bana özel mesaj ile bildirirse adresleri kendilerine verebilirim...
-

birkaç 3d çalışmam

uvbmq3.jpg
"uvb logosu 2d"
logo3dfi7.jpg
"kendi logom 3D"

cspsyp9.jpg

cswd3.jpg

2dgy5.jpg
"logomun 2d hali"

walpaper çalışmam

wallpapermecbursunwd3.jpg

wallpaperrjg8.jpg

web site olarak tek başıma komple bişi yapmadım daha ama courtierstone.net anasayfa tasarımını css cevirmek kolay tasarım olarak onu gösterebilirim tek başıma yaptıgım..

hkalisesi.k12.tr lisesinin tasarımını yaptım kodlamayı başka bir arkadasım yaptı :) hkalisesi tasarım olarak daha guzel taslaklar vardı fakat onlar başka bir lisenin tasarımınna yakın bısı ıstedıler bende onu yaptım..:) bilirsiniz okul müdürleri ile ugrasmak zordur..

ayrıca marmara.edu.tr header tasarımları yapmaktayım

örnek

"
29-ekim.gif
" su an yapım asamasında olan tasarımlarım var...:) bir wordpress birde marmara üniversitesi fakülte tasarımı onlar yayına gırınce gorebılırsınız.:)

marmara üniversitesi web gurubunda da tasrım yaptaktayım 2 tasarımcıyız anasayfa tasarımını o kaptı :D bense fakülter :)

marmar ünivde çalıştıgıma daır belge
Personel

Nedim TAS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...