Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Korkularımızı Paylaşalım

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
arkadaşlar çocukken dedem bana bir hikaye anlatmışdı bir cadı varmış gece karanlığında gizlenir küçük çocukları kaçırımış onun gözleri ve ağzı yokmu ama onu karanlıkta görürmüşsün ve gözleinde ayışığını görebilirmişsin ben resimledim sizde korkularınız resimleyebilirsiniz

çok basit anlatın resimleyin ve kurtulun korkularınızdan

dookie

🌱Yeni Üye🌱
İyi ki korkmuşsun hocam, çalışma süper olmuş. Ben evlenmekten korkuyorum. resimlemesem de olur herhalde :D

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
İyi ki korkmuşsun hocam, çalışma süper olmuş. Ben evlenmekten korkuyorum. resimlemesem de olur herhalde :D
evet resimlersen daha güzel olur teşekür ederim yorumlar için arkadaşlar
sevim hanım size benzeyip benzemediği sizin görünce karar veririz şu an için bilmiyorum

henry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bazen yaptıgınız iş,sahip oldugunuz arakadaşlar,okudugunuz dergiler sizi heyecanlandırmaz...bu çizgi de korkuyla karışık heyecan veren korkunç videolar..hep pişman oldum o videoları izlemekten ama uyanmak için ya da kalbinizin sesini duymak için gereklidir=)

en çok virginia wolf'u düşündüm..en korktugu şey denizdi,duydu..ama ceplerine taş doldurup kendini nehre bırakmıştı..savaşın açtıgı yaralardan bir lezbiyen ölmüştü=)o virginia wolf'tu..kitaplarını okumuş olsam da hiçbir şey anlamadım pek..sadece kısa metinlerde bir kaç kelime yakalamaya çalıştım :S

ben korkusuzum.herkes gibi=P

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir günde 7 korku filmini ardarda seyrettikten sonra korku neydi unuttum :p

GraphiClubeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
babaannem kucukken bana hep sunu derdi.''yere bak karıncaları ezme''ve yanında yurudugum zamanlarda kafamı yerden kaldırdıgımda yere bak karıncaları ezme dıe tembıh ederdı.bunu oyle soylerdı kı cok buyuk hata yapmısım gıbı gelırdı.sımdı hep yere bakıyorum hayatımda 2 3 karınca kacırmısımdır belkı:D
bır de sunu soylerdı.gulerken ınsanların yuzune bakma.bunun ne anlama geldıgını bılmıorum.ama gulerken ınsanların yuzune bakamıyorum.hep soruyodum orta okulda fılan.buyuyunce anlarsın.derdı.sımdılerde gene soruyorum.bılmem oyle demısımdır hatırlamıyorum dıyo:S ben hala ne demek ıstedıgını anlamadım.ve bundan cok korktum yıllarca bırı bana cok buyuk zarar verıcek dıe.haala da korkuyorum:S:S:S

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
babaannem kucukken bana hep sunu derdi.''yere bak karıncaları ezme''ve yanında yurudugum zamanlarda kafamı yerden kaldırdıgımda yere bak karıncaları ezme dıe tembıh ederdı.bunu oyle soylerdı kı cok buyuk hata yapmısım gıbı gelırdı.sımdı hep yere bakıyorum hayatımda 2 3 karınca kacırmısımdır belkı:D
bır de sunu soylerdı.gulerken ınsanların yuzune bakma.bunun ne anlama geldıgını bılmıorum.ama gulerken ınsanların yuzune bakamıyorum.hep soruyodum orta okulda fılan.buyuyunce anlarsın.derdı.sımdılerde gene soruyorum.bılmem oyle demısımdır hatırlamıyorum dıyo:S ben hala ne demek ıstedıgını anlamadım.ve bundan cok korktum yıllarca bırı bana cok buyuk zarar verıcek dıe.haala da korkuyorum:S:S:S

babannen çok ahlaklı ve terbiyeli bir insanmışki sizide öyle yetiştirmeye çalışmış bunda korkulacak birşey yok arkadaşım bilhakis terbiyenin ardamarını aşılamaya çalışmış babannen şurda bugünki ahlak ve terbiye kurallarıyla ozamanki ahlak ve terbiye kurallarını kıyaslamaya kalksak inan bugün toplumumuzda ne ahlak var nede terbiye bilhakis yerigeliyor kendimden bile utanıyorum ama sen genede gel babaannen sana nedediyse harfi harfine yapmaya çalış inan sen kazanırsın bu hayatta hep

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Ellerimi, çok sakınırım ben, elimi yaraliyacağım yada kıracağım, inciticeğim gibi tedirgin olurum. Ellerime birşey olursa çizemem diye korkarım. Sonra gözlerim, göremezsem işimi yapamam:( bu bir korku... hepte aklıma gelir... ellerime gözlerime bişe olmasın diye dua ederim.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
hamzanın dediği gibi.
gözümün gördüğü hiç bir şeyden korkmam ben.
ama bi gün bu cesaretim başıma bi iş açacak diye çok korkuyom:D:D:D

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
tek kız olmanın zorlugu cocuklugumdan beri kendime ait büyük bir odam oldu karanlıktan korkardım o zamanlar acı bir sekilde yendim gök gürültüsünden korkarım bir arkadasımı cocukken yıldırım düsmesi sonucu kaybettimdi hala ölüsü gözlerimin önünde :( ama en büyük korkum yalnız kalma son nefesimi verirken yanımda birisinin olmamasından korkuyorum

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yanlız..Yapayanlız kalmak birde çok sevdiklerimi kaybetmekten ölesiye korkuyorum :S

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yalnız kalmaktan korkmayın ..hatta yalnız kalın..Yalnızlık kavramı şu bağlamda demek istedim;
Kimseyi dost edinmem,bu nedenle yalnızlıktan hiç korkmam..Kişiliğimde maneviyatımda yalnız,düşücelerimde yalnız kalmak istemem.
Güven duygumu kaybetmekten korkarım.İnsanları kaybetmekten korkmam..
Mantığıma güvenirim,duygularıma güvenmem.
Öyle topiği açan arkadaş gibi dede korkutlarını öcüleri möcüleri kâye almam.Onlar saçma sapan olgular..Ben onları aşmış biriyim,sizde aşın..Esiri olmayın..
Tek korkum Ahirette hesap verememe..

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
ben kendimi tek zanneidyordum korkan olarak ama sizdekorkuyormuşsunuz
en çok hoşuma giden şu''cesaretim başıma iş açıcak diye korkuyorum'' çok anlamlı bir söz
teşekkürler