Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

matbaada fiyat çıkarma

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar bu konu ile ilgili araştırma yaptım baska bir yere acılmısmıdır diye fakat aradım aradım bulamadım...kurumsal bir müşterime A5 antetli kağıt yapılacak fakat yanımda calısan ustama artık sormadan fiyat vermek istiyorum...bana bu konu ile ilgili her türlü muhtelif matbaa işiyle ilgili fiyat cıkarabilecegim bilgileri verirseniz cok memnun olurum...özellikle volkan tekin bey sizden istiyıorum....

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar bu konu ile ilgili araştırma yaptım baska bir yere acılmısmıdır diye fakat aradım aradım bulamadım...kurumsal bir müşterime A5 antetli kağıt yapılacak fakat yanımda calısan ustama artık sormadan fiyat vermek istiyorum...bana bu konu ile ilgili her türlü muhtelif matbaa işiyle ilgili fiyat cıkarabilecegim bilgileri verirseniz cok memnun olurum...özellikle volkan tekin bey sizden istiyıorum....

Böyle bir fiyat verilmez. Herşeyden önce :
1- Kağıdın cinsi - Özel kağıtmı? - 1. hamurmu?
2 - Baskı rengi - 2 renkmi? - 3 renkmi? + Trigromimi?
3- Adedi gibi..vs.
gibi şeyler fiyatı etkiler.
Gerekli dökümanı verirsen yardımcı olmaya çalışırım. Kolay gelsin

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Piyasada bulunan benzeri programlardan farklı olarak, basılacak işe en uygun kağıt kesiminin hangi ebattan alinacağını kendisi hesaplar/bulur.Kagit maliyetini, kalip maliyetini, baski fazlasini (ve revolta durumunu) hesaplar.Kitap, dergi, brosür vb. ofset islerini ve serigrafi islerini hesaplar.Hesaplamalara film, selefon, tasarim ücretlerini dahil eder.Degisen kagit, kalip, serigrafi vb. fiatlari güncellemek gayet kolaydir Kagitta fire oranini istege göre belirleyebilirsiniz Maliyeti hesaplanan isi arsivleyebilirsiniz. Müsteri ve kendiniz için verileri herhangi bir zamanda yazdirabilirsiniz.Program sayesinde, elemanlarda kolayca fiat verebilirler.Program cok basit dizayn edilmistir. Kullanımı basit ve kolaydır. Demonun yanında Kullanım Klavuzu’da mevcuttur.

Demo programı temin ediceğiniz siteye gitmek için lütfen tıklayınız.

Demosuna baktıktan sonra eğer programı satın almak veya program hakkında detaylı bilgiyi almak isterseniz yine buraya tıklayınız.

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
burhan bey a5 2 renkli 1. hamur 500 adet,bu arada volkan hocam cok tesekkure ederim,burhan bey sizede cok tesekkur ederim...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Abim cevap vermedi bu konuya daha ama ben sizin teşekkürünüzü iletirim yada kendisi görür zaten =) Yukarıda verdiğim adresteki programın demo sürümünü indirip bir kontrol ediniz. Gerçekten güzel bir program. Ayrıca bende kullanıyorum programı işi çok kolaylaştırıyor...

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
gokhan hocam kontrol ettim hakketen guzel fakat bunun net fiyatı ne kadar 189 $ mı

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
programın fiyatı 300 YTL + KDV
kullanıcı çıkarı düşünülerek oldukça basit bir kullanım şekliyle hazırlanmış

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Demosuna baktıktan sonra eğer programı satın almak veya program hakkında detaylı bilgiyi almak isterseniz yine burayı tıklayınız.

hdurmus

🌱Yeni Üye🌱
KAĞIT fiyatları

güncel kağıt fiyatları nedir acaba bilen varsa yazabilirmi yada alabileceğim firma ismi söyleyebilirmi teşekkürler

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
kağıt fiyatları satıcı firma, kağıdın menşei, il vb. birçok faktörden değişir
kağıt satıcınız bile size bu şekilde liste veremez her zaman çünkü her firmaya farklı fiyat ve vade uygulamaları vardır
bu yüzden sürekli çalıştığınız sabit kağıtçılarınız olmalı ve listeyi onlardan temin etmelisiniz

hdurmus

🌱Yeni Üye🌱
o zaman rica etsem iç anadolu bölgesine uygun fiyatlarıda uygun dürüst olan bi firma ismi verebilirmisiniz

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
o bölgede iş yapan arkadaşlar yardımcı olucaklardır size
ancak eminim ki hepsi dürüst firmalardır
değişiklik gösterecek olan sadece fiyatları olur

hdurmus

🌱Yeni Üye🌱
peki iç anadoluyu bilmiyosunuz istanbul tarafından bi firma lütfen.
ya aslında benim sıkıntım matbaalar hiç bir matbaanın işine gelmiyo biz nasıl iş yapıcaz bilmiyorum nasıl iş götüürücez maatbaalara.

onların işine gelen şu kataloga bi fyat ver diceksin onlarda güzelce fiyat vericekler akıllandı herkes

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Abim cevap vermedi bu konuya daha ama ben sizin teşekkürünüzü iletirim yada kendisi görür zaten =) Yukarıda verdiğim adresteki programın demo sürümünü indirip bir kontrol ediniz. Gerçekten güzel bir program. Ayrıca bende kullanıyorum programı işi çok kolaylaştırıyor...

Öncelikle teşekkürler bütün herkese, Site o kadar güzelki gezmekten cevap vermeyi unutuyorum. Benden de kaynaklanıyor. Affınıza sığınıyorum, yaşlandım biraz, 33 senedir matbaaların içindeyim, sizlerin yaptıklarını görünce benim bilgisayarda felan çalıştığım iş felan yaptığım da yok. Yapmaya çalışıyorum. Matbaada grafiker arkadaşlar var, onlar yapılacakları yapıyor, bende sizlerin sayesinde GRAFİKERLİĞİN BİR UCUNDAN TUTUP, ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUM. Hepiniz sevgiyle kalın.

hdurmus

🌱Yeni Üye🌱
peki iç anadoluyu bilmiyosunuz istanbul tarafından bi firma lütfen.
ya aslında benim sıkıntım matbaalar hiç bir matbaanın işine gelmiyo biz nasıl iş yapıcaz bilmiyorum nasıl iş götüürücez maatbaalara.

onların işine gelen şu kataloga bi fyat ver diceksin onlarda güzelce fiyat vericekler akıllandı herkes

doğru değil mi ??????????

hakanokmen82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba bu programın demosun giremiyorum yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler

izge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ustanız bu işi fiyat almadan yapmak istemiyorsa,başka ustalardan tabii ki fiyat alınır..kurumsallaşmış mı küçük ölçekli bir şirketmisiniz bilemem ben,ama finans konularında genelde güvenmezLERR..

dacar

🌱Yeni Üye🌱
slm.lar program ismi ve nerede bulabiliriz. tşk.

fikam

🌱Yeni Üye🌱
bu link açılmıyor demoya başka nasıl bakabilirim ????