Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Devren İnternet Cafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İstanbul Büyükçekmece merkezde, iki katlı dükkanda, alt katta 10 pc, üst kat ofis olarak kullanılıyor şu an. İsteyen üst katıda ekleyip 20 pc ye çıkarabilir. Kaymakamlık sağlık ocağı gibi kurumların yanında, günlük yazıcı çıktı, tc kimlik sorgulama gibi işlermeri yoğun, 28.000 btu kliması , yazarkasa, printer, buzdolabı,wireless modem, 2 ethernet switch, kabloları komple yeni değiştirdim. mutfak, tuvalet, 2 tabelası, mutfak ekipmanı, hazır müşterileri , arşiv cdleri ve lisanslı windows cdleri ile devren satılıktır. Caddde üstüdür. Diğer işlerimin yoğunluğundan devrediyorum. 0532 703 73 85 / Tolga

stwr1.jpg

vissk.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...