Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ali Demirkol Metal Makina san. Logo Çalışamaları

RemziDemirkol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yeni Şirketimiz İçin Logo Çalışamalarım

tasarimp.jpg

Benzer konular

budabua

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
madem metal makina şirketi logosu söz konusu, öyleyse daha oturaklı, sağlam duruşu olan bir logo olmalı. ayrıca mavi renk metali çağrıştırır. son kararım a-) :smile:

RemziDemirkol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk ederim yorumunuz için çalışmalar devam o zaman :)

osmandinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba öncelikle çalışmalar web ortamında şık duruyor ama bunlar baskıya girdiği zaman uçar çok cılız duruyo bence düşünsene yılbaşında kalem yaptırcak olsan bu logoyu kaleme nasıl bastırcan bunları göz önünde bulundur bence ama dediğim gibi web ortamında çok ŞIK tebrikler...

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

RemziDemirkol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba öncelikle çalışmalar web ortamında şık duruyor ama bunlar baskıya girdiği zaman uçar çok cılız duruyo bence düşünsene yılbaşında kalem yaptırcak olsan bu logoyu kaleme nasıl bastırcan bunları göz önünde bulundur bence ama dediğim gibi web ortamında çok ŞIK tebrikler...

haklısın hemşerim dediğin gibi kalem vs. gibi şeylerde problem olur yine çalışıyorum yaptıkca atar yorumlarınızı alırım tşk ederim

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
her tarafda kullanılabilmesi için çalışmalarıonızn kalınlığına bir daha bakmalısınız