Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
kısa bi sure servisdısı kalmaya daha devam edecem bende :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
sesimi duyan varmı :)

hava yine soğudu yaa :S neyse günaydınnnnn sevgili meslektaşlarım =)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yağmurlu bir İzmir sabahından herkese günaydın.

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
yağmurlu bir kütahya sabahından herkese günaydın martin sen hariç :D :D sana tünaydın

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yağmurlu bir kütahya sabahından herkese günaydın martin sen hariç :D :D sana tünaydın

Eyvallah kardeşim tünaydın, sende ege de sayılırsın yağmuru tattın yani. :D
Sana bir soru Kütahyada can can diye bir yer biliyor musun pasaj olabilir ya da semt tam emin değilim.

Bir de futbolla aran nasıl?

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
benim aram iyi çok güzel taraftarlık yaparımm :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benim aram iyi çok güzel taraftarlık yaparımm :D:D

O zaman sana sorayım madem futbolla aran iyi, Tavşanlı Linyitspor maçlarına gittin mi hiç ben acayip merak ediyorum o takımı ve de hayranıyım.

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eyvallah kardeşim tünaydın, sende ege de sayılırsın yağmuru tattın yani. :D
Sana bir soru Kütahyada can can diye bir yer biliyor musun pasaj olabilir ya da semt tam emin değilim.

Bir de futbolla aran nasıl?

evet sabah sabah ıslandım :) can can diye yada can diye bir cafe var sanırm tam bilmiyorum aga hayırdır ?
birde futbolla aram 2 yıla kadar çok iyiydi şimdi sadece taraftarım :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet sabah sabah ıslandım :) can can diye yada can diye bir cafe var sanırm tam bilmiyorum aga hayırdır ?
birde futbolla aram 2 yıla kadar çok iyiydi şimdi sadece taraftarım :)

Yok can canı merak ettim sadece orası tikli adam kaynıyor odan. :D:D

Bu Tavşanlı Linyit ne ayak aga, maçlarına gittin mi hiç diye soracaktım sanırım Kütahya'da oynanıyor maçları adamlar neredeyse süper lige çıkacak, acayip hastası oldum takımın.

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yok can canı merak ettim sadece orası tikli adam kaynıyor odan. :D:D

Bu Tavşanlı Linyit ne ayak aga, maçlarına gittin mi hiç diye soracaktım sanırım Kütahya'da oynanıyor maçları adamlar neredeyse süper lige çıkacak, acayip hastası oldum takımın.

abi sorma çok hoşuma gidiyor adamlardaki azim bnimde ve öyle bir durum varki maçlarını kütahyasporun sahasında oynuyorlar ama kütahya spor taraftarı bunları zerre kadar sevmiyor maçlarına gidip rakip takımları destekliyorlar. Hatta geçen bir afiş asıldı tribüne kütahya spor esnafları tavşanlı linyite başarılar diler diye olay çıktı afiş yüzünden biz asla başarı dilemiyorz da hede hödö de falan görmelisin. komik bi durum ilin kendi takımı deplasmanlı amatör ligte ilçesi süper lige çıkacak neredeyse :) sanırım çekememezlik var ortada o yüzden bu. Gel bi hafta gidelim maça seninle ;)

benım hıc bır bılgım yok :D

sen kesin fenerbahçelisin ? :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benım hıc bır bılgım yok :D

Hakikatten futbolun ateşli taraftarından biri olduğun kesin, teşekkür ederim bilgilerin için. :D:D

abi sorma çok hoşuma gidiyor adamlardaki azim bnimde ve öyle bir durum varki maçlarını kütahyasporun sahasında oynuyorlar ama kütahya spor taraftarı bunları zerre kadar sevmiyor maçlarına gidip rakip takımları destekliyorlar. Hatta geçen bir afiş asıldı tribüne kütahya spor esnafları tavşanlı linyite başarılar diler diye olay çıktı afiş yüzünden biz asla başarı dilemiyorz da hede hödö de falan görmelisin. komik bi durum ilin kendi takımı deplasmanlı amatör ligte ilçesi süper lige çıkacak neredeyse :) sanırım çekememezlik var ortada o yüzden bu. Gel bi hafta gidelim maça seninle ;)

Vallaha kardeşim ya kesinlikle çekememezlik var, adamlara baksana neredeyse amatör kadro amatör ruh ama adamlar süper lig yolunda keşke imkan olsa da gitsek isterim aslında.

Flooda dikkat Volkan... :D:D

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hakikatten futbolun ateşli taraftarından biri olduğun kesin, teşekkür ederim bilgilerin için. :D:D

Vallaha kardeşim ya kesinlikle çekememezlik var, adamlara baksana neredeyse amatör kadro amatör ruh ama adamlar süper lig yolunda keşke imkan olsa da gitsek isterim aslında.

Flooda dikkat Volkan... :D:D

pardon ben kaçırmışım onu ya kusura bakılmasın :) zamanlama hatası.

eğer süper lige çıkarlarsa gelirsin gideriz maça ben burdaki bir kaç maçına gittim 10 lira biletler :) dediğin gibi herşey ile amatör takım ama ruhları prof..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
pardon ben kaçırmışım onu ya kusura bakılmasın :) zamanlama hatası.

eğer süper lige çıkarlarsa gelirsin gideriz maça ben burdaki bir kaç maçına gittim 10 lira biletler :) dediğin gibi herşey ile amatör takım ama ruhları prof..

Yani belli olmaz gitme ihtimali doğabilir inşallah da çıkarlar.
Bu amatör ve de işçi takımı ruhun geri gelmesi lazım (bir liverpol, saint etienne, saint pauli vs. neden olmasın) dostum yoksa futbolun tadı kaçacak para para para nereye kadar.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben galatasaray' lıyım :D bugünde taksimde maç izlemeye gidiyorum :D ölümüne bağrıcam :)