Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hareketli alev

nevdar1986

🌱Yeni Üye🌱
Herkese mutlu yıllar. bana aşağıuya ekleyeceğim resimdeki gibi hareket eden ateş efekti lazım. normalde boyutunu 489 x 66 yapmam lazım ama bu boyuta getirince pikseller oluşuyor. ben de baştan çizeyim dedim. ama yapamadım. internette çok araştırdım, bulamayınca buraya yazayım dedim. bana birisi anlatabilir mi rica etsem?
njlDGg.gif

Benzer konular

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
@nevdar1986 Sizede mutlu yıllar.
İlk önce youtubeden fire greensecren yazarak ateş videosunu indirin daha sonra Photoshopta animasyon kısmına onu atın istediğiniz ölçülere getirin kaydetme seçeneklerinden save for web olanı seçin gelen ekranda save simgesine tıklayın gif olarak kaydedin.

alta istediğiniz boyutta ateş resmini ekledim. kullanabilirsiniz.

Dog0.gif

Son düzenleme:

nevdar1986

🌱Yeni Üye🌱
@nevdar1986 Sizede mutlu yıllar.
İlk önce youtubeden fire greensecren yazarak ateş videosunu indirin daha sonra Photoshopta animasyon kısmına onu atın istediğiniz ölçülere getirin kaydetme seçeneklerinden save for web olanı seçin gelen ekranda save simgesine tıklayın gif olarak kaydedin.

alta istediğiniz boyutta ateş resmini ekledim. kullanabilirsiniz.

Dog0.gif

hocam tşkler. emek etmişsiniz. yalnız böyle yapınca resimde bozulma oluyor. ben sıfırdan çizip hareketlendirmeyi merak ediyorum. mesela elimde bir de şöyle birşey var:
Ermzv9.jpg

mesela buna yukarıdaki hareketi nsl verebiliriz falan, bunları merak ediyorum ben.

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
hocam tşkler. emek etmişsiniz. yalnız böyle yapınca resimde bozulma oluyor. ben sıfırdan çizip hareketlendirmeyi merak ediyorum. mesela elimde bir de şöyle birşey var:
Ermzv9.jpg

mesela buna yukarıdaki hareketi nsl verebiliriz falan, bunları merak ediyorum ben.

Kısa zaman sonra Photoshopta alev yapımı videosunu ekleyeceğim. Bilginize.