Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kadına şiddet (afiş,) yorum istiyorum .ödevm çnkü :)

Gsorh

🌱Yeni Üye🌱
iddetjpeg.jpg

hocam arkadaki yazıların işi karstırdığını söyledi sizinde yorumunuzu bekliyorum .tşk

Son düzenleme:

Benzer konular

Gsorh

🌱Yeni Üye🌱
yorum yazın dediğim içinmi kimse yazmıyo .d kanser olcam !!

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tek bir resim ile daha anlatıcı ve düşündürücü yapabilirsin afişin çok kalabalık ve sert karakterler kullanmışsın daha yumuşak ve ince karakterler kullanabilirsin biraz daha çalışırsan çok daha iyi olucak

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence de çok uğraşmamışsın gibi duruyor.
Öyle ki "şIDDET" yazısını düzeltmeyecek kadar. Üzgünüm. Tavsiye olarak benzer afişleri incelemeni öneririm.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Alel acele, aklına ilk geleni yapmış, üzerinde çok durmamışsın havası var. Baştan savma olmuş yani.
Çok kalabalık, göz yorucu ve ne olduğunu anlmak için uğraş isteyen bir afiş. Zemine yazı koyacaksan eğer daha silik-transparan, göze hemen batmayacak, sonradan algılanacak ve tasarımla bütünlük kazanıp anlam katacak şekilde yapmalısın.
Onca font içinden türkçe font bulamadığını da söyleme sakın.

Bol bol örnek incele.
Yeniden yap.
Yeniden yap.

Yolun açık olsun.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
tipografi'ye kaymışsın ordanda demişsinki bu yetmez görselde olsun ama böle diyince üzgünüm hiç olmamış şiddet ve kadın diyince daha anlamlı bir görsel ve çarpıcı bir yazın yeterli olur... İyi Çalışmalar

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hocana da arkadaşlara da katılıyorum..Tipografi çok ön planda,kadın ön planda olması gerekirken!! üstteki sev,say,sövme yazısı da o kadar kendi başına takılan bir yazı gibi duruyor ki..karışık,yorucu,aklına ne esmişse yapmak istemişsin gibi bir hava var.bütünlük pek yok..görseli ön plana çıkarıp daha sade ve cezbedici,dikkat çekici,kendini izlettiren bir afiş olmalı..;) eminim daha iyisi olacaktır ;)..kolay gelsin arkadaşım...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
yapılan diğer yorumlar oldukça yerinde ; üzerine koyabileceğim tek şey kargaşadan kurtul ve yeniden yeni bir şeyler tasarla, başarabilirsin...

şimdiden kolaylıklar :)

suk3b3

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazılar karıştrmş işi..

adotek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne kadar sade olursa mesaj o kadar net yerine ulaşır diye düşünüyorum :)

Gsorh

🌱Yeni Üye🌱
yorumunuz için saolun baylar bayanlar acemi bi afiş .D dediklerinizi uygulucam ..