Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freehandde copy paste sorunu

serker

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben pc kullanıyorum free hand dan fotoşopa yazıyı ve ya çizimi kopyalayıp yapıştıramıyorum

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba... Copy Special seçip Eps for Photoshop 4/5 Pixels seçeneğini işaretleyip kopyaladıktan sonra yapıştırmayı denedin mi? Yine de olmazsa büyük olasılıkla bellek yetersizliği...

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
pc nizin belleği yetersiz olabilir. biraz uzun gibi gözükür frehandden (AI) adobe illustrator olarak exportlayın adobe illustrator den photoshop'a copy/paste yaparsanız sorun olmayacaktır..

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
işi küçültün file export eps(popscript) yapın ps.a da file place den çağırın eps yi

rebird

🏅Acemi Tasarımcı🏅
FreeHand'dan eps export edip daha sonra Photoshop'un icinden dosyayi acarsaniz acma degerine göre kolay ya da zor acilabilir. Yazilari export etmeden önce mutlaka convert ediniz. (Fontlu saklamayi da unutmayiniz).

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar, arkadaşımız pc kullanıyorum demiş ve eğer pc makinalarda eps-pdf gibi formatlar ps'da açarken ''because error format'' gibi uyarılar verir. bunun vermesinin sebebi pc nin belleğinden kaynaklanıyor. bunu gözardı etmeyin... sizin dedikleriniz mac'ler için saygılar..

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
FreeHand'dan eps export edip daha sonra Photoshop'un icinden dosyayi acarsaniz acma degerine göre kolay ya da zor acilabilir. Yazilari export etmeden önce mutlaka convert ediniz. (Fontlu saklamayi da unutmayiniz).

freehandden pdf veya eps gayet rahat yapıyorum. mac kullananlara pc dendiği anda 1.6 işlemci P3 512 mb ramli bi makinamı aklınıza geliyor?

sorun bellek yetersizliğinden kaynaklanmıyor. doğru craclenmemiş sakat programdan oluyor.Aynı sorunu ben de yaşadım special copy yapan pdf exportta yapar zaman kaybı.Çok sağlam orjinal freehand yükledim sorun ortadan kalktı isteyene serverdan gonderebilirim. msn den iletişim kursunlar.

EYEQ

🌱Yeni Üye🌱
frehand ve photoshop sayfaları açıkken freehand belgenizi photoshopa çek bırak yapın.bukadar basit. :)

usta

🌱Yeni Üye🌱
Copy Special en kolayı