Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kadına Karşı Şiddet

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
kadinasiddet1xk2.jpg

kadinasiddet2rn3.jpg

kadinasiddet3gq7.jpg

Not: Çalışmalar bana ait değildir.

Benzer konular

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Gerçekten güzel işlenmiş bir konu, tüyler ürpertiyor.
Paylaşım için teşekkürler.

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mükemmel işlenmiş konu diliyle dövmek ancak bu kadar iyi anlatılabilirdi.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
ellerin kırılsın...

herşey dille ve altında uzun uzun cümlelerle anlatılımıyor değil mi?
grafik tasarım bu olsa gerek. kaliteli çalışmalar.
teşekkürler paylaşım için.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
bakmaya bile tüğlerim ürperdi
insanlık bunu kaldıramıyor günümz çağında çağdaşlıktan bahsediliyor ama
hala bunu yapanlar var
oysa yüzyıllar öncesinde Efendimiz(Selamlar üzerine olsun)in dönemlerinde kadınlar kızlar yeniden değer kazanmıştı.
Kadınlar anadır ve bir toplumu yetirtirecek olanlarda onlardır.
insanlar biraz cahiliye devrini okusalarda 21. yüzyıl dedikleri ama hala cahiliye devrini yaşattıklarına bi baksalar ...(sözlerim sadece bunları yapanlara ):crying::crying:

sty_grafiker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bakmaya bile tüğlerim ürperdi
insanlık bunu kaldıramıyor günümz çağında çağdaşlıktan bahsediliyor ama
hala bunu yapanlar var
oysa yüzyıllar öncesinde Efendimiz(Selamlar üzerine olsun)'le kadınlar kızlar yeniden değer kazanmıştı
kadınlara anadır ve bir toplumu yetirtirecek olanlarda onlardır
insanlar biraz cahiliye devrini okusalarda 21. yüzyıl dedikleri ama hala cahiliye devrini yaşattıklarına bi baksalar ...(sözlerim sadece bunları yapanlara ):crying::crying:

Süpersin...Evet cahiliye dönemi daha iyi idi diyebiliriz.Hatta o zaman kız çocukları diri diri gömülüyormuş diye biliyorum.Şimdi ise mezara girmeden ölüyorlar.Sadece şiddet uygulayanları değil,kızlarımıza ölü bir hayat sunanlarıda kınıyorum...

Sait SANCAK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir konu ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. (Yapanların Elleri Kırılsın İnşaallah)
yanlış anlaşılmasın reklamı yapanın deği

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Süpersin...Evet cahiliye dönemi daha iyi idi diyebiliriz.Hatta o zaman kız çocukları diri diri gömülüyormuş diye biliyorum.Şimdi ise mezara girmeden ölüyorlar.Sadece şiddet uygulayanları değil,kızlarımıza ölü bir hayat sunanlarıda kınıyorum...

Siz ne dediğinizin farkındamısınız?

Nasıl yani daha iyiydi...

Sanırım orada aklınız karıştı..?

sty_grafiker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Siz ne dediğinizin farkındamısınız?

Nasıl yani daha iyiydi...

Sanırım orada aklınız karıştı..?

Şuanki halin daha vahim olduğu görüşündeyim...Siz nasıl bakıyorsunuz dünyaya bilemem ama benim bakış açımla bu yorum doğrudur...

Bu konuyu fazla uzatmayalım,kısacası bunların topunu kınıyoruz :) Şiddete hayııırrr...

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kız çocuklarının diri diri toprağa gömüldüğü zamanlardan çok daha iyi bi zamandayız en azından kadına sadece nesil yetiştirmek gözüyle bakılmıyor şu zamanda kadına el kaldıran varlık erkeklerin cahile döneminden çıkamamış modelleridir :mad:

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet kadına Şiddete hayır cahiliye cöneminden çıkmaya EVET ...

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şuanki halin daha vahim olduğu görüşündeyim...Siz nasıl bakıyorsunuz dünyaya bilemem ama benim bakış açımla bu yorum doğrudur...

Bu konuyu fazla uzatmayalım,kısacası bunların topunu kınıyoruz :) Şiddete hayııırrr...

ben o dönemin bu dönemden üstün olduğunu savunmuyorum... bilakis bu dönemin yanlışlarının olduğunu tarihin tekrar etmesinin ancak tarihten ders alınmamasından kaynaklandığını, Efendimizle(selamlar O'nun üzerine olsun) birlikte güzel ahlakın yeniden can bulduğuna vurgu etmek istiyorum...insanlık tarihten ders almadıkça ancak tarih kendini tekrarlar diyorum ve açıp cahiliye dönemini bi okuyalım diyorum sonra bu el kaldıran zalimlere kitapları kapadıklarında kendilerini 7. yüzyılda mı yoksa 21. yüzyılda mı yaşadıklarına bi baksınlar diyorum...

mine_20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede anlatım süper olmuş düşünce çok güzel

sty_grafiker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben o dönemin bu dönemden üstün olduğunu savunmuyorum... bilakis bu dönemin yanlışlarının olduğunu tarihin tekrar etmesinin ancak tarihten ders alınmamasından kaynaklandığını, Efendimizle(selamlar O'nun üzerine olsun) birlikte güzel ahlakın yeniden can bulduğuna vurgu etmek istiyorum...insanlık tarihten ders almadıkça ancak tarih kendini tekrarlar diyorum ve açıp cahiliye dönemini bi okuyalım diyorum sonra bu el kaldıran zalimlere kitapları kapadıklarında kendilerini 7. yüzyılda mı yoksa 21. yüzyılda mı yaşadıklarına bi baksınlar diyorum...

Tamam kısmayın yafs :) anlatmak istediğim şeyi anlatamadım başımıza gelmeyen kalmıcak :) Ben bir yorum daha yapıcaktım ama neyse iyice çıldırın moduna girmeyelim.

Tekrardan şiddete HAYIRR...Hepinize kolay gelsin

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tamam kısmayın yafs :) anlatmak istediğim şeyi anlatamadım başımıza gelmeyen kalmıcak :) Ben bir yorum daha yapıcaktım ama neyse iyice çıldırın moduna girmeyelim.

Tekrardan şiddete HAYIRR...Hepinize kolay gelsin

estagfurullah yani kimsenin fikirlerini kısıtlamak için değil kendi fikirlerimizi yazmak için burdayız... bizde doğru bildiğimiz yanlışları ya da yanlış bildiğimiz doğruları yazabiliyoruz yada fikirleri diyeyim...

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
sty_grafiker'e şiddete sooooonn :D:D:D