Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Doğum Günü DAvetiyesi

_FhR_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.genckaihl.com
Bu Şekilde Bir Çalışma yaptım sizin değerli yorumlarınızı almak isterim...

mertgd1.jpg

Benzer konular

nymha82

🌱Yeni Üye🌱
cok basit ve imajlar birbirinden kopuk olumus.

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Basit olmuş çünkü fazla uğraşmamışsın belli, Mert'in doğum günü demişsin ama Mert'i özenmeden kesip yapıştırmışsın, bence biraz vakit ayır derim, ve açık renqin üstüne başka bir açık renkle yazı yazmanı tavsiye etmem koyu bi renk kullanarak öne çıkarabilirsin veya sadece bi gölgede yeterli... Davetiye örneklerini incele derim..

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
çk basit üzerinde çalışılmamış hiç.... fotoğrafı bence belden kesmek yerine güzel bi gotosunu koyabilirsin... birazdaha çalışmalısın üstünde...

mesburcum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mert kötü durmuş bence. O resmi değiştirmelisin.

karayels

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Spiderman çok kullanılmış. Davetiyeden çok spiderman tanıtımı gibi. Daha özenerek davetiye olduğunu hissettiren bir çalışma yapman daha sağlıklı olacaktır. Kolay Gelsin.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
anlaşılan afacan örümcek adam hastası...:) örümcek adamı tek ve büyü bi şekilde kullan derim...yazı fontunu kesinlikle değişmelisin daha eğlenceli fontlar kullanmalısın...ufaklığın resmi havada aslı kalımış....en alta sol tarafa koymalısın ve baloncuklar çıkabilir davet tarihini buraya yazabilirsin...eğlenceli bi çalışma aslında düşündükce güzel şeyler çıkacaktır....ama 21 ağustos bugün...bu gerçekmi hayalmi...eğer gerçekse geç kaldın sanırım...:):):)

_FhR_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.genckaihl.com
anlaşılan afacan örümcek adam hastası...:) örümcek adamı tek ve büyü bi şekilde kullan derim...yazı fontunu kesinlikle değişmelisin daha eğlenceli fontlar kullanmalısın...ufaklığın resmi havada aslı kalımış....en alta sol tarafa koymalısın ve baloncuklar çıkabilir davet tarihini buraya yazabilirsin...eğlenceli bi çalışma aslında düşündükce güzel şeyler çıkacaktır....ama 21 ağustos bugün...bu gerçekmi hayalmi...eğer gerçekse geç kaldın sanırım...:):):)

evet dün yapmıştım ama karşı taraf bu şekilde istedi tamam fontta hatam var ama karşı taraf spiderman gözüksün her yerde falan dedi bu yüzden böle bişe yapma gereği duydum resmi koymak da en son aklıma geldi o yüzden tek boş yer orası vardı oraya koydum spidermanlerin üstüne koymak istemedim

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok dağınık olmuş mertin resmini kesip koymuşsun daha yumuşak kesip koyabilirdin birde mertin yaşgünü yazısının rengi olmamış turuncu boğulmuş daha canlı yazabilirsin daha güzel olabilirdi...

aydinsimsek

🌱Yeni Üye🌱
Merti biraz daha vurgulasaydın daha etkili olurdu diye düşünüyorum

despr

🌱Yeni Üye🌱
yaa ben neden çalışmaları göremiyorum