Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

siyah-beyaz

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
pek bu işten anladığımı söyleyemem, ama seviyorum uğraşmayı.
en sert biçimde eleştirirseniz sevinirim.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
neden en sert biçimde yorum istediğini anlamadım...al o zaman...bu nasıl bi çalışma...birsürü hata var...:):):)demicem tabiki...bu işten pek anlamadığını söyleyen biri olarak, bence gayet başarılı olmuş arkadaşım...eline sağlık...bence baya alakan olsun bundan sonra...kolay gelsin...

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
saçların ışığını hem zemine yedirin hemde biraz daha saçın ayrıldığı yere kaydırın... kirpikler hoş ama sadece altta olunca tuhaf görünüyor... en azından üst kısma kalem çekilmiş görüntüsü verin birbirini biraz tamamlasın...

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
saçlardaki ışığı bilerek öyle yapmıştım, tamamen fizik kanunlarına uyan yansımalara aykırı olması hoşuma gidiyor.tabi bu dediğinizi de dikkate alacağım.

ve evet, üste yapmayı unutmuşum kirpik, nasıl gözümden kaçmış anlamıyorum. :)

yorumlarınız için teşekkür ederim.

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

biraz fazla renkli oldu sanırım. :anlamadim:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
biraz daha pratikle eksiklerini tamamlarsın gibi geliyor ::) eline sağlık guzel omuş arkadasım.

alicanpek

🌱Yeni Üye🌱
Genel olarak iyi.
Sadece üç tane düzeltilmesi gereken şey var bence.
*Saçlardaki parlaklıklar doğal durmuyor. Düz olduğu için, eğer kıvrımlı yaparsanız düzelir.
(Göze hatalı geliyor. Bilinçli yapılmış olsa bile)
*Dudaklara parlaklıklar yaparsanız daha gerçekçi olur
*Bir de etrafındaki degradeyi kaldırırsanız iyi olur, bence gereksiz

Bu arada yorumum ilk çalışmanız içindi.
Çalışmalarınızın devamını dilerim, daha iyilerini zamanla yaparsınız.

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Öncelikle tebrik ederim hatalarıda olsa bu işe ilgin olduğu belli bende biraz gerçek dışı gösteren ayrıntılardan göze çarpıyor ama geliştirmen açısından eleştrileri dikkate kesin al siyah beyaza az da olsa renkler katıp farklı pozlarda yapmaya çalış klasik olmasın hiç aklına gelmiycek şeyleri düşün ve ona göre ayarla kirpikler sorun değil ama saç parlaması hata olarak göze çarpıyor . Kurgu kat yaptıklarına anlam yükle zeka karıştır düşündür bizi ;)

Tebrik ederim başarılar dilerim ..

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

çimleri daha az renk kullanarak ve daha basit biçimde yapsam mı diye düşündüm.sizce hangisi daha iyi olurdu?

bir elf erkeği denemesidir.

bir de saç sınırlarında gördüğünüz gibi küçük küçük beyaz nokları tam olarak kapatamıyorum.sebebi nedir, ve nasıl kapatabilirim?

ışığı da olabildiğince doğru kullanmaya çalıştım, fakat ne kadar becerebildim bilemiyorum.
Yorumlara şimdiden teşekkürler.

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence güzel çalışmalar bu işlere ilginiz warsa bence kısa süre içinde eğitimini almalısınız aldığınızda yaptığınız işler prefosyenel olcak sizide tatmin edecektir başarılar arkadaşım