Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın arkadaşlar
Günaydın Reyhanım :)
Günaydın Memocum :)
Sabah sabah bu müşteriler beynime beynime horoyin yüklüyolar adeta yau :(

ooo nur hanım hemen unutulduk bakıyorum neyse neysee :(:(:(

martin bey nasılsınız günaydın efenim nasıl orada havalar bugün bi patlama sesi geldi az önce sanırım sizdendi

basilic hanım sizede günaydın iyisinizdir umarım :)

ve herkeslere günaydınlar güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle efenim

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın Kelebeğim. Sana günaydın yok mardin :D
Canım kavga etmek istiyor zaten geliyim mi oraya hımmm:nerd::nerd:
Döverim hepsini :D

Dövüş yok, çelme takıcan, havaya bakıcan :emo1:

martin bey nasılsınız günaydın efenim nasıl orada havalar bugün bi patlama sesi geldi az önce sanırım sizdendi

Senin online olduğunu görmedim be komsi komsa :worried:

Hem ne demişler "bir yere bir günaydın bırak, cevaplanıp dönerse iskenderdir, kebapsa ADANA :rofl:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Dövüş yok, çelme takıcan, havaya bakıcan :emo1:

Senin online olduğunu görmedim be komsi komsa :worried:

Hem ne demişler "bir yere bir günaydın bırak, cevaplanıp dönerse iskenderdir, kebapsa ADANA :rofl:

tamam öyle olsun bakalım komşii komşii
hem ne demişler komşu komşunun külüne muhtaç ama benim canım künefe çekti :emo1::emo1:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın arkadaşlar
Günaydın Reyhanım :)
Günaydın Memocum :)
Sabah sabah bu müşteriler beynime beynime horoyin yüklüyolar adeta yau :(

Günaydın ışıksız kalmış günümü aydınlatan biricik .................. (boşluk doldurmaca) stop :D:D
Nasılsın iyi misin bizleri soracak olursan bizler iyiyiz stop
Gelirsem oraya müşteri dinlemem hip hop dinlerim stop :D

Günaydın art dostum bugün olmayacak biçimde patladı. :D
Sen nasılsın iyi misin hala bıraktığım yerde mi oturuyorsun?

Pariste hava bozuk ya, kapalı :D

Böcekler, kelebekler iyiler, ellerinizden öperler :D

O zaman bugün Londara ya geçersin orada havalar güzelmiş. :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
evet martin hala bıraktığın yerdeyim merak etme ama yarın burada olmaya bilirim biliyorsun aynı yerde fazla oturmak bana yaramıyor :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet martin hala bıraktığın yerdeyim merak etme ama yarın burada olmaya bilirim biliyorsun aynı yerde fazla oturmak bana yaramıyor :D:D

Yine nereye yaaa daha yediklerini sindiremedin, bana bak sen gezme tozmayı seviyorsun gibi. :D:D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yok bugün şatomdayım :D Depresyondayım :D

Gidiyorum ben çok yoğunum :D Size iyi sohbetler :)

Aaaa bende bi aralar gitmiştim şatodaki depresyona güzel bir yer. :D:D

Aman be sende sabahtan akşama kadar yatmak ne zamandan beri yoğunluk oldu? :emo1:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Yine nereye yaaa daha yediklerini sindiremedin, bana bak sen gezme tozmayı seviyorsun gibi. :D:D:D

yok be martinim gezmeyi pek sevmem ben (bu ciddi) sırf iş için gidiyorum evet haklısın daha yediklerimi sindiremedim ama ne yaparsın iş yemeğini yemediğim bir yöre daha kalmış gidip onunda tadına bakmam gerekiyor :D çok büyük ısrar var :rofl::rofl:
merak etme dostum sadece kendimi düşünmüyorum senin yerinede yiyorum ;)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam aklımda bulunsun, bundan sonra dediğin gibi yapıcam :emo1::emo1::emo1:

:heart::heart::heart:

tamam öyle olsun bakalım komşii komşii
hem ne demişler komşu komşunun külüne muhtaç ama benim canım künefe çekti :emo1::emo1:

Bana künefe deme :crying:
Çok pis ağlarım, sütlaç olursun:emo1:
Ha bi de geçen mahsül bırakmamışın komşu, sana çalışıyorum ben adeta:party:

Günaydın ışıksız kalmış günümü aydınlatan biricik .................. (boşluk doldurmaca) stop :D:D
Nasılsın iyi misin bizleri soracak olursan bizler iyiyiz stop
Gelirsem oraya müşteri dinlemem hip hop dinlerim stop :D

:D uy memocan
Geldi bahar ayları, gevşedi gönül yayları.. İşten kopmaya başladım ben yine.
Havalar ısınsa da tatile gitsek, sonra dubalara kadar yüzüp oradan bağırsam burağa "heeyy ben dubalara geldim. sen gelme bi aksiyon yokmuş" diye :rofl:

Sonra dalsam kalabalığa doğru, su içindeki bacaklara dokunsam, kızlar çığlık atsa "ayy bişey değdii bacaama" diye.. Sonra kızın atletik sevgilisi hazır suyun içindeyken beni boğmaya kalksa.. Öf bu hikayeyi biraz daha uzatsam "muhteşem tatil" isimli dizi olur zannımca :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yok be martinim gezmeyi pek sevmem ben (bu ciddi) sırf iş için gidiyorum evet haklısın daha yediklerimi sindiremedim ama ne yaparsın iş yemeğini yemediğim bir yöre daha kalmış gidip onunda tadına bakmam gerekiyor :D çok büyük ısrar var :rofl::rofl:
merak etme dostum sadece kendimi düşünmüyorum senin yerinede yiyorum ;)

Tadına bakmak mı senin geçtiğin yerde açlık hortluyormuş dostum tatmak buysa sakın karnını doyurmak için yeme. :D:D

Arkadaşlar sen geldin diye mi kaçtılar yoksa çekiniyorlar galiba senden. :wink:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

------
Havalar ısınsa da tatile gitsek, sonra dubalara kadar yüzüp oradan bağırsam burağa "heeyy ben dubalara geldim. sen gelme bi aksiyon yokmuş" diye :rofl:

Sonra dalsam kalabalığa doğru, su içindeki bacaklara dokunsam, kızlar çığlık atsa "ayy bişey değdii bacaama" diye.. Sonra kızın atletik sevgilisi hazır suyun içindeyken beni boğmaya kalksa.. Öf bu hikayeyi biraz daha uzatsam "muhteşem tatil" isimli dizi olur zannımca :rofl:

uyyk kıyamam sana demem künefe çünkü ben sevmem pek sütlaç :)
komşii öyle deme ama kalbimi kırıyorsun hem sanki sen benim mahsülleri araklamıyorsun kıyıdan köşeden sağdan soldan yukarıdan aşağıdan :D

bu arada nur'umsu sen bence bırak kızların bacaklarını dubalarını yaa grafikerlik yap canın çok sıkıldı ise birazda senaristlik yap bea :party::party:

Tadına bakmak mı senin geçtiğin yerde açlık hortluyormuş dostum tatmak buysa sakın karnını doyurmak için yeme. :D:D

Arkadaşlar sen geldin diye mi kaçtılar yoksa çekiniyorlar galiba senden. :wink:

dostum onlar hep söylenti beni çekemyenler uyduruyor hem sonuçta 155 kilo olmama daha var :D
ama ikimiz için yiyorum ondan olabilirmi acaba :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Aman bea senin yaylar ne zaman sıkıydı ki. :D:D
İşten mi koptun içten mi orası maçhul sen ve iş sizi ayrı düşünemiyorum galiba sana gerçeği söylemenin zamanı geldi sen işkolik olmuşsun kuzuuu. :rofl::rofl:

Ya ikimiz derken benim için yiyiyorsun di mi millet de içinde biri var zannedecek dostum. :D:D

Dikkat!!!! Atış olmayan yerden duman çıkmaz, çıkan yerden de kızılderili SMS çıkartır. :D:D (ne kadar da saçma di mi? :D:D)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Yok bugün şatomdayım :D Depresyondayım :D

Gidiyorum ben çok yoğunum :D Size iyi sohbetler :)

Güle güle canımın içi :kiss1:

uyyk kıyamam sana demem künefe çünkü ben sevmem pek sütlaç :)
komşii öyle deme ama kalbimi kırıyorsun hem sanki sen benim mahsülleri araklamıyorsun kıyıdan köşeden sağdan soldan yukarıdan aşağıdan :D

bu arada nur'umsu sen bence bırak kızların bacaklarını dubalarını yaa grafikerlik yap canın çok sıkıldı ise birazda senaristlik yap bea :party::party:

Hehehe ne yapayım Art'ım, şurada tek oyuncağım kendimim kendime, böyle kendi kendimi eyliom işte..
Kendimi çok seviyorum ama arkadaş olarak sanırım :rolleyes:

İşten mi koptun içten mi orası maçhul sen ve iş sizi ayrı düşünemiyorum galiba sana gerçeği söylemenin zamanı geldi sen işkolik olmuşsun kuzuuu. :rofl::rofl:

Önümde birkaç seçenekli ..kolikler duruyodu, AL ını almadım, İŞ ini aldım napıyım :angel:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

Ya ikimiz derken benim için yiyiyorsun di mi millet de içinde biri var zannedecek dostum. :D:D

Dikkat!!!! Atış olmayan yerden duman çıkmaz, çıkan yerden de kızılderili SMS çıkartır. :D:D (ne kadar da saçma di mi? :D:D)

valla dostum çok ayrıntılı olarak bilmiyorum ama kızılderililerde artıkım dumandan zehirlenmeler çok olduğu için sms atmakla ilgili başka yöntemlere başvurmuşlar son duyumlar böyle artıkın.. :D:D
ama içimde biri var benden öte ama bu senmisin yoksa benim açlık duygumu hiç bitirmeyen pitonmu onu anlayamadım işte bi oturuşta bi dana yiyesim var yahu :D

Hehehe ne yapayım Art'ım, şurada tek oyuncağım kendimim kendime, böyle kendi kendimi eyliom işte..

Önümde birkaç seçenekli ..kolikler duruyodu, AL ını almadım, İŞ ini aldım napıyım :angel:

nur'umsu bence sen kendinle arkadaştan öte birşeyler yaşamaya başlamışsın söyle bize nur'umsu içindeki ses sana neşer söylüyor neler yaptırıyor onun adı ney :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Seçeneklere bakılırsa senin için en iyi olanını seçmişsin tebrikler. :D
Yoksa diğer seçenekte sen sen olmazdın o yüzden de biz biz olmazdık. :D:D (yupiiii yine özgü söz oldu ama en saçmasından :D:D)

valla dostum çok ayrıntılı olarak bilmiyorum ama kızılderililerde artıkım dumandan zehirlenmeler çok olduğu için sms atmakla ilgili başka yöntemlere başvurmuşlar son duyumlar böyle artıkın.. :D:D
ama içimde biri var benden öte ama bu senmisin yoksa benim açlık duygumu hiç bitirmeyen pitonmu onu anlayamadım işte bi oturuşta bi dana yiyesim var yahu :D

nur'umsu bence sen kendinle arkadaştan öte birşeyler yaşamaya başlamışsın söyle bize nur'umsu içindeki ses sana neşer söylüyor neler yaptırıyor onun adı ney :D

Sendeki bu açlık pitonda yoktur dostum allahtan sık sık oturmuyorsun gezip dolaşıyorsun da dana yemeğe pek fırsatın olmuyor yoksa ithal et bile kurtarmazdı memleketi. :D:D

Nerede o eski kızılderililer, ne yapsın adamlar devletten yakacak yardımı almadıkları için mesaj olayı bitmiş. :D:D:D