Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetenek sınavı soruları

pisagorcu

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle herkese kolay gelsin. ben grafik tasarım bölümü okumak istiyorum yetenek sınav sorularına bakıyorum fikir edinmek amaçlı ve genelde çok eski şeyler buluyorum burda da var 2009 filan benim isteğim eğer yetenek sınavına giren büyüklerim varsa yakın zamanda akıllarında kalan soruları yazabilirler mi yada çalışmalarımda neler önerebilirler.

Benzer konular

evomas

🌱Yeni Üye🌱
Aklın varsa gsf okuma bu ülkede...Git 1 kursa 4 yıl bir yerde çalış mezun olandan daha donanımlı ve profesyonel olursun.Okumakla olmuyor bu işler.Piyasa senin değil senden istenileni yapmana bakıyor.
Üni oku ama gsf okuma git işletme iktisat oku daha iyi...

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aklın varsa gsf okuma bu ülkede...Git 1 kursa 4 yıl bir yerde çalış mezun olandan daha donanımlı ve profesyonel olursun.Okumakla olmuyor bu işler.Piyasa senin değil senden istenileni yapmana bakıyor.
Üni oku ama gsf okuma git işletme iktisat oku daha iyi...

tabiki böyle de denebilir. gsf akademik olarak düşünmek lazım yüksek lisans falana işte... 4 yıl okuduktan sonra adam sana tecrüben var mı diye soruyo okumasan da soruyor fark eden bisey yok yani ;)

pisagorcu

🌱Yeni Üye🌱
haklı olabilirsiniz tabiki de işte üniversite okurken kendimi de bi yerde geliştirebilirim üniversite önemli bence etiketin oluyor en azından ben sınavda sorulan sorularla ilgili yanıt alırsam dana çok sevinirim

evomas

🌱Yeni Üye🌱
haklı olabilirsiniz tabiki de işte üniversite okurken kendimi de bi yerde geliştirebilirim üniversite önemli bence etiketin oluyor en azından ben sınavda sorulan sorularla ilgili yanıt alırsam dana çok sevinirim

Desen ve imgesel imgesel konusunu sınav gününe kadar kimse bilmez torpilliler hariç.
Okul hocalarının yada tanıdıklarının kursun son 1 ay imgesel onusu çalıştırırlar sende bütün yıl kanter içinde çizip durur forumlarda konu konu dolaşırsın.
Olan senin emeğine olur istediğin bölüme değil başka bölümü kazanırsın.Grafik isterken seramik kazanırsın.vs vs...
Sınav konusu herşey olabilir yani.

pisagorcu

🌱Yeni Üye🌱
kafamda iki bölüm var ya grafikerlik yada çizgi film animasyon mesela ygs sınavından sonra kursa başlıyacağım inşallah artık elimden geldiğince bütün üniversitelerin sınavlarına girmeye çalışacağım